• Julia Deja

  Julia Deja

  Redaktor naczelna

  Miłośniczka nie tylko seriali, ale także literatury, filmów, kawy i kotów. Znana ze słabości do produkcji z Judem Lawem i czepiania się o błędy językowe. Ciągle się zastanawia, czy to prawda, że rudzi ludzie nie mają duszy, bo chyba coś jest na rzeczy.

  Strona www
 • Adriana Musielak

  Adriana Musielak

  Zastępca redaktor naczelnej

  Sekretna żona Thora, kociara, psiara, geek i serialoholik. Za dnia pracownik socjalny, nocami poszukuje sprawiedliwości dla wszystkich postaci niesłusznie pokaranych przez scenarzystów. W wolnych chwilach najlepsza siostra na świecie, niespełniony fotograf i pisarzyna.

  Strona www
 • Paweł Marek

  Paweł Marek

  Szef działu artykuły

  Nerd zakochany bez pamięci w filmach i literaturze sci-fi lat 50. i 80. Pomiędzy snem a pracą spędza czas na graniu w ukochane RTS-y i odkrywaniu powracającej mody na 8-bitowe gry. Ojciec dwójki dzieci mierzący się z zadaniem pokazania nowemu pokoleniu, o co tak naprawdę chodzi w popkulturze. Szczęśliwy posiadacz Man Cave'a i żony, która rozumie, dlaczego raz w miesiącu trzeba ułożyć z klocków Lego ulubione statki kosmiczne. Wciąż wierzy w powstanie drugiego sezonu „Firefly”.

 • Alicja Brajner

  Alicja Brajner

  Szefowa działu recenzji

  Ucieka od zgiełku każdego dnia, topiąc się w hektolitrach herbaty, przemierzając kilometry przeczytanych stron i napisanych linii kodu (studia informatyczne). Ogląda seriale na dwa etaty (albo nawet więcej), w poszukiwaniu psychologicznych ciekawostek i niestandardowych zabiegów produkcyjnych jest w stanie przejść przez najciemniejsze czeluście Internetu.

 • Monika Kujawa

  Monika Kujawa

  Szefowa działu aktualności

  Serialomaniaczka, której lista rzeczy do obejrzenia nigdy się nie kończy. Seriale ogląda aktywnie od pięciu lat.

 • Zuzanna Włodarkiewicz

  Zuzanna Włodarkiewicz

  Zastępca szefowej działu aktualności

  Redaktorka. Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego. Od dziecka interesowała się komputerami i wszelkimi jego wytworami. Kolekcjonuje koszulki związane z jej ulubionymi produkcjami (wciąż czai się na t-shirt z serialu "Friends"). W wolnym czasie czyta książki, ogląda filmy i seriale oraz grywa w gry komputerowe.

  Strona www
 • Jarosław Miś

  Jarosław Miś

  Grafik

  Gdy ktoś pyta go, co wziąłby na bezludną wyspę, zawsze odpowiada, że wystarczy mu Photoshop, szybki komputer i obszerna książka.

  PS is love. PS is life.

  Profil na Facebooku
 • Marcin Pawlikowski

  Marcin Pawlikowski

  Webdesigner

  Urodzony w roku 41 BBY jako Anakin Skywalker, syn Shmi Skywalker. Ze względu na brak informacji o ojcu (Shmi Skywalker twierdziła, że „nie było żadnego ojca”) przyjmuje się, że został poczęty przez midichloriany. Wychowywała go tylko matka. Oboje byli niewolnikami u handlarza Watto na planecie Tatooine do czasu, kiedy Anakin skończył 9 lat.

  Strona www
 • Karolina Kamińska

  Karolina Kamińska

  Administrator bazy seriali

  Moderator Release24.pl. Licealistka uwielbiająca seriale grozy, podróże oraz pandy. Ogromna fanka „American Horror Story”, która widziała każdy sezon minimum trzy razy.

  Strona www
 • Adrian Kazanowski

  Adrian Kazanowski

  Redaktor

  Rodowity gdańszczanin o dość poplątanej biografii. Były pisarz z kilkoma drobnymi publikacjami na koncie, obecnie zapalony serialomaniak z tytułem inżyniera, dziecko popkultury, starające się mieć czas na pasje, studia stacjonarne i pracę na cały etat.

  #andwhatisyoursuperpower?

  Strona www
 • Dominika Ania Krzak

  Dominika Ania Krzak

  Korektor

  Fanka nie tylko seriali, ale także gier video - czy to komputerowych, czy konsolowych. Zafiksowana na punkcie swoich kotów, psa oraz poprawności ojczystego języka.

  Profil na Facebooku
 • Ewa Iwaniec-Stucka

  Ewa Iwaniec-Stucka

  Redaktor

  Historyczka z wykształcenia, serialomaniaczka z urodzenia. Wychowałam się na Drużynie A, McGyverze, Gromie w Raju, Komisarzu Reksie, Czterech Pancernych i Janosiku.

  Strona www
 • Ewa Zielińska

  Ewa Zielińska

  Redaktor

  Kociara uzależniona od seriali, muzyki, gier (także tych bez prądu) i książek. Whowianka i kulturowa minimalistka. Równie dobrze spędza czas przy serialu obyczajowym, dramacie, komedii, kryminale, science fiction i fantasy. W każdym z nich znajdzie jakiś temat do rozważań i chętnie podzieli się swoimi spostrzeżeniami.

  Strona www
 • Justyna Szumańska

  Justyna Szumańska

  Korektor

  Studentka Kultury i praktyki tekstu: twórczego pisania i edytorstwa na Uniwersytecie Wrocławskim.

  Strona www
 • Kacper Jurkiewicz

  Kacper Jurkiewicz

  Redaktor

  Nałogowy serialomaniak. Uwielbia grać na konsoli i czytać książki. Nie wyobraża sobie życia bez muzyki, znajomych i dobrej herbaty. Ogromny fan "Doctor Who". Pochodzi z Dąbrowy Górniczej.

  Strona www
 • Katarzyna Musiał

  Katarzyna Musiał

  Redaktor

  Absolwentka socjologii, a aktualnie pracuje w administracji samorządowej. W wolnym czasie oraz z zamiłowania miłośniczka kultury i popkultury rozumianej szeroko. Z pasji uczyniła wręcz temat pracy magisterskiej. Uwielbia koty, opiekuje się dwoma - Łatkiem oraz Bazylkiem.

  Strona www
 • Karolina Noga

  Karolina Noga

  Redaktor

  Zakochana w książkach, serialach i k-dramach. Uwielbia długie wieczory, deszczowe popołudnia i kawę. Profesjonalna fangirl.

  Strona www
 • Karolina Stępień

  Karolina Stępień

  Redaktor

  Jej serialowa historia zaczęła się od serialu "Zaklinaczka Duchów", i dzięki temu serialowi poznawała ich coraz więcej i więcej. Poza produkcjami małego ekranu, uwielbia również czytać książki, słuchać muzyki i rysować.

 • Klaudia Dzięgiel

  Klaudia Dzięgiel

  Redaktor

  Na początku było nic, a potem pojawiło się American Horror Story, i zaczęłam oglądać seriale.

  Strona www
 • Kuba Trojanowski
 • Maja Chmielewska

  Maja Chmielewska

  Redaktor

  Noce zarywa nie tylko dla seriali, ale także dla filmów i książek. Czyta i recenzuje wszystko oprócz romansów, które uważa za stratę czasu. Najlepiej czuje się ukryta z laptopem lub książką pod kołdrą w swoim pokoju. Gra na kilku instrumentach, zazwyczaj na uszach ma słuchawki, w których słucha utworów ulubionych kompozytorów.

 • Marcin Gontarski

  Marcin Gontarski

  Redaktor

  an kina i seriali. Krążą plotki, że wszystko co jest w odcinkach to obejrzy. Dementuje i po kryjomu ogląda, Zazwyczaj się przyznaje i o tym opowiada. Lubi gadać, nawet nagrywa i wrzuca w formie podcastu na YouTube. Przede wszystkim szuka kreatywności w świecie filmu i telewizji, czegoś nowego, co przyśpieszy bicie jego filmowego serca. W wolnych chwilach ogląda seriale, chodzi do kina i gra na PS4.

  Strona www
 • Mateusz Mazur

  Mateusz Mazur

  Redaktor

  Miłośnik popkultury, sportu i rywalizacji pod wszelkimi postaciami. Chciałby wiedzieć wszystko o wszystkim. Zapytany o największe marzenie waha się między 36-godzinną dobą, a powrotem IT Crowd.

 • Max Shin Serafin

  Max Shin Serafin

  Redaktor

  Fan kultury japońskiej i komiksów Marvela. Po latach udzielania się przy organizacji konwentów przeszedł na emeryturę i postanowił poprawiać ludziom teksty o serialach, a i okazjonalnie coś tam napisać na temat japońskiej animacji. Łudzi się, że kiedy uda mu się napisać książkę.

 • Monika Talaga-Michalska

  Monika Talaga-Michalska

  Redaktor

  Jej ogromną pasją są podróże, a największą przyjemnością oglądanie seriali. Bezkrytyczna fanka Twin Peaks, zakochana w agencie Cooperze. Lubi mroczne kryminały, nieoczywistą fabułę i wysmakowane estetycznie kadry filmowe.

 • Oliwia Klecha

  Oliwia Klecha

  Redaktor

  Studentka Mediaworkingu w CDV w Poznaniu. Miłośniczka zwierząt, seriali, książek i herbaty z cytryną. Wegetarianka. Wolontariuszka w jednej z poznańskich kociarni. Wielka fanka Marvela, której serce zdecydowanie najbardziej skradł Peter Parker. Nienawidzi dubbingu (według niej jedyny mający prawo bytu to ten w "Asterix i Obelix: Misja Kleopatra").

 • Patrycja Lechnowska

  Patrycja Lechnowska

  Korektor

  Niepoprawna fanka wszystkiego, co różowe. Kupuje więcej książek, niż czyta, a kiedyś chciałaby wydać swoją własną. Z seriali najbardziej uwielbia te kryminalne.

  Strona www
 • Paulina Fąka

  Paulina Fąka

  Redaktor

  TvTime: https://www.tvtime.com/en/user/8947660/profile
  Instagram: https://www.instagram.com/kotwksiazkach/

  Strona www
 • Paulina Małek

  Paulina Małek

  Redaktor

  Wielbicielka kotów, wierszy Szymborskiej i kurczaka na chrupiąco. Studentka pierwszego roku dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Szczecinie. Podobno kochająca dziewczyna i grzeczna córka. Interesuję się behawioryzmem zwierząt i makijażem. Wychowana na "House M.D.", "CSI:Miami" i "Lost". Największe marzenie? Zobaczyć Nowy York i Miami. Moje motto? "Dzień bez przytulenia kota to dzień stracony".

  Profil na Facebooku
 • Remik Wyrostek

  Remik Wyrostek

  Redaktor

  Dziecko XXI w. Kochający: ambitne kino, Gwiezdne Wojny, filmy Wesa Andersona (szczególnie te wykonane metodą poklatkową), dobre seriale i Timothy’ego Chalameta. Prywatnie niesamowity syn, przyjaciel, uczeń, wnuk, chłopak i… redaktor. ;-) W przyszłości (mam nadzieję) ceniony reżyser lub bezrobotny, ale szczęśliwy pisarzyna. :P

  Profil na Facebooku
 • Sylwia Tokarz
 • Zuzanna Lolo

  Zuzanna Lolo

  Redaktor

  Fanka brytyjskich produkcji, estetycznych kadrów i popkultury wszelakiej. Ogląda wszystko, co wpadnie jej w łapki, a przynajmniej próbuje. Miłośniczka zwierząt, wygodnych siedzeń w kinie i serialowych maratonów o drugiej w nocy. Prawdopodobnie najbardziej niezdecydowana licealistka w Polsce.

Współpracownicy

 • Anna Chrustek-Szaflik
 • Iza Pośpiech
 • Maciej Jamróg
 • Matylda Zatorska
 • Rafał Jasiński