Lipiec, choć w nowości dość ubogi, wcale nie jest niewarty uwagi. To właśnie w tym miesiącu zadebiutuje miniserial z Amy Adams w głównej roli, niepokojąca adaptacja twórczości Stephena Kinga od Hulu, a także pierwsza indyjska oryginalna produkcja Netflixa.„Sacred Games” (6 lipca)

Akcja serialu rozgrywa się w Mumbaju, w Indiach. Sartaj Singhu wiedzie doświadczone życie policjanta, jednak gdy pewnego ranka otrzymuje anonimowy donos, wszystko się zmienia. Osoba w słuchawce podała mu informacje, które mogą pomóc policjantowi w złapaniu groźnego kryminalisty. Sartaj wyrusza w pogoń za bandytą, jednak nie spodziewa się, że sprawa jest dużo bardziej skomplikowana.

Stacja Netflix
Gatunek Dramat
Odcinki 8
Czas trwania  
Twórcy Anurag Kashyap, Vikramaditya Motwane
Obsada Nawazuddin Siddiqui, Saif Ali Khan, Elnaaz Norouzi
Kraj Indie, USA

„The 2000s” (8 lipca)

Miniserial dokumentalnym, skupiający się na opowieściach dziennikarzy, historyków, muzyków oraz aktorów, którzy mają wpływ na obecne stulecie. Produkcja jest inspirowana poprzednimi seriami poświęconymi kolejno latami sześćdziesiątymi, siedemdziesiątymi, osiemdziesiątymi oraz dziewięćdziesiątymi.

Stacja CNN
Gatunek Dokumentalny
Odcinki 8
Czas trwania  
Twórcy Tom Hanks, Gary Goetzman
Obsada  
Kraj USA

„Sharp Objects” (8 lipca)

Młoda dziennikarka powraca do rodzinnego miasteczka po pobycie w szpitalu psychiatrycznym. Postanawia rozwiązać sprawę morderstwa dwóch dziewczynek oraz przypomnieć sobie własne doświadczenia z przeszłości.

Stacja HBO
Gatunek Kryminał, Thriller
Odcinki 8
Czas trwania ok. 60 min
Twórcy Marti Noxon
Obsada Amy Adams, Patricia Clarkson, Madison Davenport
Kraj USA

„The Outpost” (10 lipca)

Talon jest ostatnią żyjącą osobą wywodzącą się z rasy Czarnokrwistych. Postanawia zemścić się na najemnikach, którzy zniszczyli jej wioskę i zabili rodzinę. Podczas podróży niespodziewanie odkrywa, że włada nadprzyrodzonymi mocami.

Stacja The CW
Gatunek Fantasy
Odcinki 10
Czas trwania ok.40 min
Twórcy  
Obsada Jessica Green, Jake Stormoen, Imogen Waterhouse
Kraj USA

„Bobcat Goldthwait’s Misfits & Monsters” (11 lipca)

Serial jest antologią opowiadań napisanych przez Bobcata Goldthwaita. Produkcja opiera się na postaciach satyrycznie odzwierciedlających życie społeczne.

Stacja tru TV
Gatunek Komedia
Odcinki 8
Czas trwania  
Twórcy Bobcat Goldthwait
Obsada  Atkins Estimond, Josephine Lundy, Karan Soni
Kraj USA

„Castle Rock” (25 lipca)

Castle Rock to fikcyjne miasteczko wymyślone przez wielkiego pisarza, Stephena Kinga. Akcja serialu rozgrywa się właśnie w tym miejscu. Klątwa, która na nim ciąży sprawia, że każdy mieszkaniec dopuszcza się okropnych i niewybaczalnych czynów.

Stacja Hulu
Gatunek Dramat, Fantasy, Horror, Kryminał
Odcinki 10
Czas trwania ok. 60 min.
Twórcy Sam Shaw, Dustin Thomason
Obsada Bill Skarsgard, Terry O’Quinn, Scott Glenn, Jane Levy
Kraj USA

 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.