Siedzenie bezpiecznie w domu wcale nie musi być nudne – wystarczy zerknąć na nowości serialowe, które zawitają do nas w kwietniu.„The Circle France”

Kolejna wersja po „The Circle USA”, „The Circle Brasil”, „The Circle UK”, produkowana przez platformę Netflix. Format porównywalny do „Big Brothera” i „Catfish”. W założeniach przypomina odcinek „Black Mirror” zatytułowany „Nosedive”. Uczestnicy mieszkają w jednym budynku, jednak nie mogą spotykać się face to face. Jedynym kontaktem jest specjalnie skonstruowana aplikacja, za pomocą której prezentują się pozostałym uczestnikom. Wszystkie chwyty dozwolone, byle zyskać uwagę i zainteresowanie. Uczestnicy oceniają się wzajemnie. Ten, który uzyska najmniejszą popularność, odpada z gry. Główną wygraną jest 10 000 euro.

Stacja Netflix
Gatunek

Reality show

Odcinki  
Czas trwania  
Twórcy Tim Harcourt
Obsada  
Kraj Francja

„How to Fix a Drug Scandal” (1 kwietnia)

W 2013 roku w Massachusetts została aresztowana 35-letnia Sonja Farak – chemik z laboratorium narkotykowego. Dało to początek głośnemu skandalowi w Stanach Zjednoczonych, o którym będzie właśnie ten dokument. Sonja w trakcie wykonywania badań zażywała narkotyki, które dostawała od policji. Wszelkie ubytki zataiła, falsyfikując dowody, przez co setki spraw zostało niesprawiedliwie zakończonych. Nowy dokument od Netflixa zajmie się nie tylko samym śledztwem badającym motywy Sonji, ale też tym, jak rząd próbował zataić sprawę.

Stacja Netflix
Gatunek Dokumentalny
Odcinki 4
Czas trwania  
Twórcy Erin Lee Carr
Obsada  
Kraj USA

„Police WoMan” (1 kwietnia)

Pierwsza produkcja Microsoft Zune. Remake amerykańskiego proceduralu policyjnego, którym powstał w latach siedemdzisiątych. W roli głównej wystąpiła wówczas Angie Dickinson.

Stacja Microsoft Zune
Gatunek  
Odcinki  
Czas trwania  
Twórcy  
Obsada  
Kraj USA

„Money Heist: The Phenomenon” (3 kwietnia)

Według nieoficjalnych doniesień hiszpańskojęzycznej prasy, w dokumencie „Money Heist: The Phenomenon”, przyjdzie nam poznać zupełnie nowe oblicze „La casa del papel”. W produkcji zostaną wykorzystane nagrania archiwalne z planów zdjęciowych wszystkich czterech części serialu, wywiady z aktorami oraz szczere rozmowy z twórcami hitu Netflixa. Fenomen „Domu z papieru” będziemy mogli poznać już 3 kwietnia.

Stacja Netflix
Gatunek Dokument
Odcinki 1 pełnometrażowy odcinek
Czas trwania  
Twórcy Álex Pina
Obsada Úrsula Corberó, Álvaro Morte, Itziar Ituño oraz reszta obsady „La casa de papel”
Kraj Hiszpania

Spirit Riding Free: Riding Academy (3 kwietnia)

Bohaterki znane z serialu „Spirit Riding Free” opuszczają swoje rodzinne miasteczko Miradero i rozpoczynają naukę w prestiżowej szkole jeździeckiej, gdzie czeka ich masa nowych przygód.

Stacja Netflix
Gatunek animacja, dla dzieci
Odcinki 6-7
Czas trwania 20 minut
Twórcy  
Obsada Amber Frank, Bailey Gambertoglio, Sydney Park
Kraj USA

„Broke” (3 kwietnia)

Jackie to pewna siebie, zapracowana samotna matka, która wychowuje małego Milo bez niczyjej pomocy. Ich spokojne życie zostaje jednak zachwiane, kiedy u progu pojawia się siostra Jackie – Elizabeth, jej niebotycznie bogaty mąż – Javier oraz ich kierowca. Po latach beztroskiego wydawania pieniędzy nie wiedzą, co zrobić, kiedy już ich nie mają, więc postanawiają wprowadzić się do Jackie i Milo.

Stacja CBS
Gatunek Komedia
Odcinki 7
Czas trwania ok. 30 min
Twórcy Alex Herschlag
Obsada Pauley Perrette, Jaime Camil, Izzy Diaz
Kraj USA

„Home Before Dark” (3 kwietnia)

Historia 11-letniej Hilde Lysiak. Dziewczynka przenosi się do rodzinnego miasteczka ojca, gdzie natrafia na trop zbrodni, która wstrząsnęła niegdyś całym miastem. Hilde decyduje się przyjrzeć tej sprawie i podejmuje się napisania reportażu na ten temat. Napotyka na wiele trudności, a miejscowi niechętnie przyglądają się poczynaniom 11-latki zgłębiającej szczegóły tajemniczej zbrodni. Jeśli historia wydaje wam się mało prawdopodobna, to spieszymy z informacją, że fabuła serialu oparta jest na prawdziwych wydarzeniach, które miały miejsce w 2016 roku. 

Stacja Apple TV+
Gatunek dramat
Odcinki 10
Czas trwania  
Twórcy Dana Fox, Dara Resnik
Obsada Brooklynn Prince, Jim Sturgess, Abby Miller, Louis Herthum, Michael Weston
Kraj USA

„Tales From the Loop” (3 kwietnia)

Mieliśmy seriale na podstawie książek, filmów, podcastów. Czas na produkcję na podstawie gry RPG, która została oparta na dziełach Simona Stalenhaga. W pewnym szwedzkim miasteczku powstaje maszyna umożliwiająca ludziom eksplorację wszechświata. Mieszkańcy nie wiedzą jeszcze, że dookoła nich wkrótce zaroi się od konstrukcji i zdarzeń rodem z kina sci-fi. Wszystko to okraszone będzie klimatyczną muzyką Philipa Glassa i Paula Leonarda-Morgana.

Stacja Amazon Prime Video
Gatunek dramat
Odcinki 8
Czas trwania  
Twórcy Nathaniel Halpern
Obsada Rebecca Hall, Jonathan Pryce
Kraj USA

„The Big Show Show” (6 kwietnia)

Sitcom z fikcyjną wersją słynnego wrestlera – Big Show. W tym serialu emerytowany zapaśnik pomimo swojej wielkiej postury, wagi i sławy zostaje zupełnie przyćmiony przez o połowę od niego mniejsze trzy córki i żonę. Nastoletnia córka z poprzedniego małżeństwa Big Showa postanawia zamieszkać z nim i jego nową rodziną, wystawiając na próbę jego rodzicielskie umiejętności.

Stacja Netflix
Gatunek Komedia
Odcinki 10
Czas trwania ok. 30 min
Twórcy

Josh Bycel, Jason Berger

Obsada Paul Wight, Allison Munn, Reylynn Caster
Kraj USA

„Atlanta’s Missing and Murdered: The Lost Children” (6 kwietnia)

W latach 1979-1981 w Atlancie miała miejsce seria tajemniczych, niepokojących wydarzeń. Łącznie ponad 30 czarnoskórych dzieci i nastolatków zostało porwanych, a później brutalnie zamordowanych. Miasto stopniowo ogarniała groza – rodzice każdego dnia bali się o swoje pociechy, robiąc wszystko, by nie stały się kolejnymi ofiarami nieuchwytnego mordercy. Choć znaleziono rzekomo odpowiedzialnego za te wszystkie czyny człowieka, a nawet doprowadzono go przed wymiar sprawiedliwości, to jednak do dziś, po 40 latach, wciąż wiele rzeczy pozostaje niewyjaśnionych. Dokument HBO przybliża sprawę, która stała się głównym wątkiem drugiego sezonu „Mindhuntera”. Nowe fakty wyszły na jaw – serial pokaże niepublikowane dotąd materiały archiwalne i jeszcze raz przyjrzy się dniom, podczas których mieszkańcy Atlanty żyli w prawdziwej trwodze.

Stacja HBO
Gatunek dokumentalny
Odcinki 5
Czas trwania  
Twórcy  
Obsada Joshua Bennett, Maro Chermayeff, Jeff Dupre, Sam Pollard
Kraj USA

„Flipped” (7 kwietnia)

Dwoje samozwańczych ekspertów od renowacji domów zostaje porwanych przez członków kartelu narkotykowego. Zostają zmuszeni do remontów rozległych posiadłości. Stale bezrobotna para obwołuje się gwiazdami renowacji, ale ich plany zostają pokrzyżowane przez niespodziewany obrót wydarzeń. Serial został zainspirowany historią Chipa Gainesa i  Joanna Gaines, którzy prowadzili swój interes w Waco (Teksas).

Stacja Quibi
Gatunek Komedia
Odcinki 11
Czas trwania  
Twórcy Ryan Case
Obsada Will Forte, Kaitlin Olson, Andy Garcia, Eva Longoria
Kraj USA

„Survive” (7 kwietnia)

Historia dwóch ocalonych pasażerów samolotu, którzy walczą o życie po katastrofie lotniczej. W jednej z ról głównych zobaczymy znaną z „Game of Thrones” Sophie Turner. Bohaterka ponownie będzie zmagać się z zimą, tym razem na szczycie góry, pośrodku niczego. Po załamaniu prowadzącym do myśli samobójczych, protagonistka będzie zmuszona do zmiany optyki i walki o najcenniejszy dar, jakim jest życie. Serial oparty został na książce Alexa Morela o tym samym tytule. 

Stacja Quibi
Gatunek Thiller
Odcinki 4
Czas trwania nie więcej niż 10 min.
Twórcy Mark Pellington
Obsada Sophie Turner, Corey Hawkins
Kraj USA

„Most Dangerous Game” (7 kwietnia)

Dodge Maynard (Liam Hemsworth) desperacko pragnie zaopiekować się swoją ciężarną żoną. Sam jednak stoi w obliczu śmierci ze względu na ciężką chorobę. W jego życiu pojawia się jednak tajemniczy mężczyzna oferujący rozwiązanie problemów. Stawką jest udział w śmiertelnej grze trwającej 24 godziny, a wygrana to 24 miliony dolarów. Bohater nie wie jednak, że nie jest łowcą, ale ofiarą. Serial bada granice tego, jak daleko można się posunąć, by zawalczyć o życie swoje i swojej rodziny. 

Stacja Quibi
Gatunek Thiller
Odcinki 12
Czas trwania  
Twórcy Phil Abram, Daniel Hank
Obsada Jimmy Akingbola, Carolina Bartczak, Joanna Jansen, Christoph Waltz, Liam Hemsworth
Kraj USA

„The Fugitive” (7 kwietnia)

Mike Ferro musi oczyścić swoje imię, odnajdując sprawcę zamachu bombowego w Los Angeles, nim zostanie za to niesłusznie aresztowany. Staje się zbiegiem, podczas gdy całe jego życie wywraca się do góry nogami.

Stacja Quibi
Gatunek dramat
Odcinki 14
Czas trwania 10 minut
Twórcy Nick Santora, Stephen Hopkins
Obsada Kiefer Sutherland, Boyd Holbrook, Brian Geraghty, Tiya Sircar, Daniel David Stewart
Kraj USA

„The Gene: An Intimate History” (8 kwietnia)

Produkcja oparta na książce pod tym samym tytułem. Skupi się na najważniejszych odkryciach genetycznych, będących jednymi z największych osiągnięć w historii nauki.

Stacja PBS
Gatunek dokumentalny
Odcinki 2
Czas trwania 2h
Twórcy Ken Burns, Siddhartha Mukherjee, Barak Goodman
Obsada  
Kraj USA

„Brews Brothers” (10 kwietnia)

Skłóceni ze sobą bracia łączą siły, by wspólnie stworzyć browar. Wkrótce poznają pierwsze trudy związane z prowadzeniem własnego biznesu. Sprawy nie ułatwia na pewno chaos non stop wkradający się w ich poczynania, uniemożliwiając efektywne działanie. Aspirujący browarnicy muszą na chwilę schować dumę do kieszeni i stworzyć wspólną wizję, choć z pewnością nie będzie to łatwe.

Stacja Netflix
Gatunek komedia
Odcinki  
Czas trwania 30 minut
Twórcy Jeff Schaffer, Greg Schaffer
Obsada Alan Aisenberg, Mike Castle
Kraj USA

„Run” (13 kwietnia)

Ruby i Billy podczas studiów zawarli pakt, że jeśli jedna osoba wyśle wiadomość o treści „RUN”, a druga odpisze tym samym, to razem porzucą swoje dotychczasowe życie i uciekną. Po 17 latach życie Ruby staje na głowie, kiedy nagle dostaje wiadomość od Billy’ego i razem wyruszają w podróż przez Amerykę. Nowa produkcja od duetu Vicky Jones i Phoebe Waller-Bridge zapowiada się na ekscytującą przygodę przeplecioną romansem.

Stacja HBO
Gatunek Komedia, Romans, Thriller
Odcinki 8
Czas trwania  
Twórcy Vicky Jones, Phoebe Waller-Bridge
Obsada Domhnall Gleeson, Merritt Weaver
Kraj USA

„Paradise Lost” (13 kwietnia)

Mieszkańcy południa Stanów Zjednoczonych znani są ze swoich twardych charakterów, co niestety rodzi pomiędzy nimi wiele konfliktów. Sprawa pogarsza się, jeśli weźmiemy pod uwagę całą rodzinę takich osób, których cechą dominującą jest upartość. Jedną z nich są bohaterowie „Paradise Lost” mieszkający w stanie Mississippi. Życie upływa im w miarę normalnie, przynajmniej do momentu, kiedy wkracza w nie seniorka rodu, myśląca, że wszystko wie najlepiej i każdy powinien słuchać jej rad z nabożną pokorą. Kobieta podważa autorytet swojego syna w jego własnym domu oraz zasadność edukacji jego żony. Trudne relacje pomiędzy rodziną muszą niestety zostać pogodzone na rzecz wspólnego prowadzenia biznesu, co nie wydaje się takie proste.  

Stacja Hulu
Gatunek Dramat
Odcinki 10
Czas trwania  
Twórcy Jada Nation, Rodes Fishburne
Obsada Gail Bean, Danielle Deadwyler, Josh Hartnett 
Kraj USA

„The Baker and the Beauty” (14 kwietnia)

Serial bazujący na izraelskiej produkcji. Historia skupia się wokół pracującego w rodzinnej piekarni Daniela Garcii. Pewnej nocy natrafia on na międzynarodową gwiazdę, Noę Hamilton, co odmienia życie mężczyzny i stawia całą jego rodzinę w świetle reflektorów.

Stacja ABC
Gatunek romans
Odcinki  
Czas trwania 40 minut
Twórcy Dean Georgaris
Obsada Nathalie Kelley, Victor Rasuk, Carlos Gómez, Georgina Reilly
Kraj USA

„Outer Banks” (15 kwietnia)

Serial skupi się na losach grupy nastolatków ze złej dzielnicy. Postanawiają znaleźć ojca jednego ze swoich przyjaciół, jednak w trakcie znajdują mapę do skarbu. Ich zwyczajne lato zmienia się w niesamowitą przygodę, kiedy postanawiają iść tajemniczym tropem.

Stacja Netflix
Gatunek Dramat
Odcinki 10
Czas trwania  
Twórcy Shannon Burke, Jonas Pate, Josh Pate
Obsada Madison Bailey, Madelyn Cline, Jonathan Daviss
Kraj USA

„The Innocence Files” (15 kwietnia)

W tej 9-odcinkowej serii zobaczymy, jak wadliwy jest system sądownictwa na podstawie historii opowiedzianych przez niesłusznie oskarżonych byłych więźniów. Bohaterowie przedstawią to, jak wyglądały ich rozprawy oraz jak bezpodstawnie zostały im postawione zarzuty, które zamknęły ich w więzieniach nawet na lata.

Stacja Netflix
Gatunek Dokumentalny
Odcinki 9
Czas trwania  
Twórcy Peter Neufeld, Barry Scheck
Obsada  
Kraj USA

„Mrs. America” (15 kwietnia)

USA, lata 70. XX wieku. Pośród walki o równość i prawa kobiet powstaje ściśle konserwatywna, antyfeministyczna organizacja dowodzona przez Phyllis Schafly (Cate Blanchett). Aktywistka nie zgadza się na wprowadzenie do konstytucji poprawki, która miałaby zadecydować o równouprawnieniu. Oparty na faktach serial, tworzony przez stację FX, zadebiutuje na platformie Hulu w ramach akcji „FX on Hulu”. Przedstawiona w nim historia przytoczy wydarzenia, które odmieniły amerykańską politykę i stały się jedną z największych bitew podczas wojny kulturowej

Stacja FX, Hulu
Gatunek dramat
Odcinki 9
Czas trwania  
Twórcy Dahvi Waller
Obsada Cate Blanchett, Sarah Paulson, Elizabeth Banks, Tracey Ullman, James Marsden
Kraj USA

„Home” (17 kwietnia)

Każdy z nas ma w sobie trochę z podglądacza, dlatego programy pokazujące, jak żyją inni ludzie, cieszą się taką popularnością. Apple TV+ postanowiło stworzyć swój własny serial przedstawiający najbardziej niecodzienne mieszkania i domy na całym świecie. W „Home” widzowie będą mieli unikatową możliwość nie tylko zajrzenia do różnorodnych wnętrz, ale także poznają architektów, którzy je stworzyli.

Stacja Apple TV+
Gatunek dokumentalny
Odcinki 9
Czas trwania  
Twórcy Matthew Weaver, Joe Poulin
Obsada  
Kraj USA

„Too Hot to Handle” (17 kwietnia)

Ostatnimi czasy włodarze Netflixa zaangażowali się w masową produkcję programów rozrywkowych. Wszystko to za sprawą sukcesu jednego z ich wcześniejszych reality show, „Love Is Blind”. Produkcja „Too Hot to Handle” przedstawi nam dziesiątkę singli pozostawionych na rajskim wybrzeżu. Jaka jest stawka? Uczestnicy walczą o 100 tysięcy dolarów, które dostaną, jeśli tylko powstrzymają się od seksu. Oczywiście produkcja tradycyjnie nie będzie ułatwiała życia osobom biorącym udział w wyzwaniu. 

Stacja Netflix
Gatunek Reality-TV
Odcinki 10
Czas trwania ok. 1h
Twórcy  
Obsada  
Kraj USA

„Hyena” (18 kwietnia)

Koreański dramat „Hyena” to opowieść o prywatnych prawnikach, którzy podejmują się pracy tylko i wyłącznie dla 1% najbogatszego społeczeństwa. Główny bohater produkcji, prawnik Jung Geum Ja, jest nieczułym i wyrachowanym karierowiczem, który nieustannie przekracza granice prawa, sprawiedliwości i etyki. Jest hieną, która za wszelką cenę chce osiągnąć sukces i pieniądze. Kiedy Jung Geum Ja na swojej drodze spotka innego elitarnego prawnika, Yoon Hee Jae, jego dotychczasowy system wartości zostanie poddany próbie. 

Stacja Netflix
Gatunek Koreańska Drama
Odcinki 16
Czas trwania 1h
Twórcy Tae You Chang, Kim Roo-Ri
Obsada Ji-Hoon Ju, Hye-su Kim, Kyeong-yeong Lee, Suk-ho Jun, Young-kyu Song
Kraj Korea Południowa

„Hi Bye, Mama” (19 kwietnia)

„Hi Bye, Mama” to skomplikowana historia dwójki małżeństwa. Jo Kang Hwa jest wykwalifikowanym chirurgiem, którego pierwsza żona zmarła pięć lat temu. Mężczyzna po utracie żony funkcjonował jako samotny ojciec, dopóki dwa lata temu nie ożenił się ponownie. Wszystko się komplikuje, kiedy jego zmarła miłość wraca do życia na 49 dni. Czy Jo Kang Hwa poradzi sobie z tą sytuacją?

Stacja Netflix
Gatunek Koreańska Drama
Odcinki

16

Czas trwania 1h 10m
Twórcy Yoo Je Won
Obsada Kim Tae Hee, Lee Kyu Hyung, Go Bo Gyeol
Kraj Korea Południowa

„Cooked with Cannabis” (20 kwietnia)

W programie „Cooked with Cannabis” kucharze z całej Ameryki, jak sama nazwa sugeruje, będą gotować wyłącznie potrawy zawierające składniki z konopi indyjskich. Każdy odcinek kulinarnego show będzie miał swój motyw przewodni oraz specjalnego gościa w jury. Program poprowadzi znana i lubiana piosenkarka, ale również kucharka, Kelis. Zwycięzca show może wygrać aż 10 000 dolarów.

Stacja Netflix
Gatunek Program kulinarny
Odcinki 6
Czas trwania  
Twórcy Kelis
Obsada Kelis, Leather Storrs
Kraj USA

„The Midnight Gospel” (20 kwietnia)

Clancy przeprowadza wywiady z istotami zamieszkującymi wymierające światy, podróżując przy pomocy uszkodzonego symulatora multiwersum.

Stacja Netflix
Gatunek animacja, komedia
Odcinki 8
Czas trwania 30 minut
Twórcy Pendleton Ward, Duncan Trussell
Obsada  
Kraj USA

„Middleditch & Schwartz” (21 kwietnia)

Ben Schawrtz i Thomas Middleditch to popularny amerykański duet komediowy, który nie tak dawno postanowił podjąć współpracę z Netflixem. Produkcja sygnowana ich nazwiskami przedstawi widzom trzy zabawne historie, które w sposób charakterystyczny dla komików będą stanowić także satyrę na współczesną Amerykę i jej obywateli.

Stacja Netflix
Gatunek Komedia
Odcinki 3
Czas trwania  
Twórcy Ben Schwartz, Thomas Middleditch
Obsada Ben Schwartz, Thomas Middleditch
Kraj USA

„Absurd Planet” (22 kwietnia)

Dokument przyrodniczy, który w groteskowy, nierzadko zabawny sposób opowie oglądającym o życiu nietypowych stworzeń żyjących na naszej planecie, od ryczących słoni morskich po drapieżne chrząszcze.

Stacja Netflix
Gatunek Dokument
Odcinki  
Czas trwania  
Twórcy  
Obsada  
Kraj USA

„We’re Here” (24 kwietnia)

Bob, Eureka i Shangela wyruszają w podróż, by wyciągnąć ze strefy komfortu kilkoro wybranych. Ten pozbawiony scenariusza dokument pokaże, jak wielką siłę ma drag i co może zmienić w życiach osób, które nigdy nie pomyślały, że wyjdą na scenę w oszałamiających przebraniach. Serial zdecydowanie dla fanów „RuPaul’s Drag Race” oraz wielbicieli tych trzech drag queen.

Stacja HBO
Gatunek Dokumentalizowany
Odcinki 6
Czas trwania  
Twórcy Peter LoGreco, Stephen Warren, Johnnie Ingram
Obsada Bob the Drag Queen, Eureka O'Hara, Shangela Laquifa Wadley
Kraj USA

„Defending Jacob” (24 kwietnia)

Serial bazujący na powieści pod tym samym tytułem autorstwa Williama Landaya. Historia skupia się wokół prokuratora Andy’ego Barbera po tym, jak jego 14-letni syn Jacob zostaje oskarżony o zabójstwo swojego szkolnego kolegi. Mężczyzna musi wybierać między byciem dobrym człowiekiem i trzymaniem się zasad prawa, a byciem dobrym ojcem, broniącym syna za wszelką cenę.

Stacja Apple TV+
Gatunek dramat, kryminalny, thriller
Odcinki 8
Czas trwania 40 minut-1h
Twórcy William Landay, Mark Bomback
Obsada Chris Evans,  Michelle Dockery,  Jaeden Martell, Pablo Schreiber
Kraj USA

„Never Have I Ever” (27 kwietnia)

„Never Have I Ever” to serial inspirowany młodością Mindy Kaling, czyli twórczyni produkcji. Komedia przedstawi nam historię dziewczyny pochodzącej z Indii, która urodziła się już jako Amerykanka. W serialu nie zabraknie poważnych tematów dotyczących przynależności, jak i również lżejszych, komediowych momentów. 

Stacja Netflix
Gatunek Komedia
Odcinki 10
Czas trwania  
Twórcy Lang Fisher, Mindy Kaling
Obsada Maitreyi Ramakrishnan, Poorna Jagannathan
Kraj USA

„Penny Dreadful: City of Angels” (27 kwietnia)

Spin-off serialu „Penny Dreadful”, rozgrywający się w 1938 roku w Los Angeles, miejscu i czasie pełnym politycznych starć. Po makabrycznym morderstwie w mieście, detektyw Tiago Vega wraz ze swoim partnerem, Lewisem Michenerem, zostają wciągnięci w epicką historię powiązaną z historią Los Angeles i jej meksykańsko-amerykańskim folklorem.

Stacja Showtime
Gatunek fantasy, dramat, horror
Odcinki 8
Czas trwania 60 minut
Twórcy John Logan
Obsada Natalie Dormer, Daniel Zovatto, Nathan Lane, Michael Gladis
Kraj USA

„I Know This Much Is True” (28 kwietnia)

Dominick Birdsey cierpi z powodu zespołu stresu pourazowego, z kolei jego brat bliźniak – Thomas ma schizofrenię paranoidalną. Po tym, jak zostaje odesłany do szpitala psychiatrycznego, a cała rodzina zdaje się od niego odwrócić, Dominick nie zamierza się poddać i walczy o wypuszczenie brata. 

Stacja HBO
Gatunek Dramat
Odcinki 7
Czas trwania  
Twórcy Derek Cianfrance
Obsada Mark Ruffalo, Kathryn Hahn, Mellisa Leo
Kraj USA

„Nadiya's Time to Eat” (29 kwietnia)

W swoim kulinarnym programie Nadiya Hussain dzieli się z oglądającymi przepysznymi, a przede wszystkim szybkimi przepisami. Prowadząca program to znana na całym świecie brytyjska szefowa kuchni telewizyjnej, autorka i prezenterka telewizyjna oraz jedna z bardziej wpływowych osób, jeśli mowa o zdrowym odżywianiu w Wielkiej Brytanii. Nadiya Hussain zwyciężyła także szóstą edycję programu „BBC The Great British Bake Off” w 2015 roku. 

Stacja Netflix
Gatunek Reality-TV
Odcinki 6
Czas trwania 29 minut
Twórcy Katy Fryer, Jessica Parrish
Obsada Nadiya Hussain
Kraj Wielka Brytania

„Summertime” (29 kwietnia)

Serial zainspirowany powieścią „Tre metri sopra il cielo” („Trzy metry nad niebem”) autorstwa Federica Moccii. Będzie to współczesna opowieść o miłości dziejąca się latem na wybrzeżu Adriatyku we Włoszech. Ale i Summer pochodzą z całkiem inny światów, jednak zaczyna ich łączyć niezwykłe uczucie. On jest byłym mistrzem wyścigów motocyklowych, chcącym odzyskać władzę nad swoim życiem; ona nie chce podporządkowywać się oczekiwaniom, wiedząc jednak, że tylko dzięki niej jej rodzina jeszcze się nie rozpadła. Dla obojga to lato będzie niezapomnianą przygodą, wypełnioną rozkwitającą miłością, która odmieni ich na zawsze.

Stacja Netflix
Gatunek dramat, romans
Odcinki 8
Czas trwania  
Twórcy Lorenzo Sportiello, Francesco Lagi, Sofia Assirelli, Enrico Audenino
Obsada Rebecca Coco Edogamhe, Ludovico Tersigni, Amanda Campana, Andrea Lattanzi
Kraj Włochy

„Extracurricular” (29 kwietnia)

„Extracurricular” to dramat koreański, który koncentruje się wokół grupy uczniów szkoły średniej. Młodzi tworzą szajkę przestępczą, która zaczyna popełniać drobne przestępstwa, aby zdobyć pieniądze. Początkowo ich plan działa znakomicie, ale wraz z kolejnymi rabunkami staje się coraz bardziej niebezpieczny. 

Stacja Netflix
Gatunek Drama koreańska
Odcinki  
Czas trwania  
Twórcy Kim JiMin
Obsada Kim DongHee, Jung DaBin, Park JuHyun, Nam YoonSoo
Kraj Korea Południowa

„The Victim's Game” (30 kwietnia)

Emerytowany detektyw z zespołem Aspergera odkrywa związek swojej introwertycznej córki z mającymi ostatnio miejsce tajemniczymi morderstwami. Dlatego też postanawia zaryzykować wszystko i rozwiązać sprawę, aby pozbyć się swoich podejrzeń wobec ukochanego dziecka.

Stacja Netflix
Gatunek Telewizyjny dramat kryminalny
Odcinki  
Czas trwania  
Twórcy  
Obsada Joseph Chang, Tiffany Hsu, Ruby Lin
Kraj Tajwan

„The Forest of Love: Deep Cut” (30 kwietnia)

Historia zainspirowana prawdziwą serią morderstw, która miała miejsce w lata 90. XX wieku w Japonii. Charyzmatyczny oszust wkracza do życia dwóch młodych kobiet i sprowadza je na mroczną ścieżkę.

Stacja Netflix
Gatunek dramat
Odcinki  
Czas trwania  
Twórcy  
Obsada  
Kraj Japonia

„Drifting Dragons” (30 kwietnia)

Anime skupiające się na załodze statku powietrznego Quin Zaza. Ich zadaniem jest polowanie na smoki dla ich mięsa i zarobku z jego sprzedaży. Jeśli jednak im się nie powiedzie, to głód będzie ich ostatnim problemem.

Stacja Netflix
Gatunek animacja
Odcinki 12
Czas trwania ok. 20 minut
Twórcy Tadahiro Yoshihira, Makoto Uezu
Obsada Sora Amamiya, Makoto Furukawa, Kana Hanazawa, Tomoaki Maeno, Sôma Saitô
Kraj Japonia

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.