Aktualności

Koniec oczekiwania! Zwiastun szóstego sezonu „Orange Is The New Black” właśnie się pojawił, a ci, którzy czekali na niego, będą zadowoleni!

Można powiedzieć, że od ostatniego spotkania z postaciami serialu „Orange Is the New Black” minęła cała wieczność. Jednak koniec oczekiwania jest już bliski, a fani mogą cieszyć się zwiastunem, który właśnie pojawił się w sieci.

Szczegóły dotyczące kolejnego sezonu były ściśle chronione, ale dzisiaj został uchylony rąbek tej tajemnicy!

Najnowszy zwiastun znajdziecie tutaj:

Pierwsza oficjalna zapowiedź, którą mogliśmy zobaczyć pojawiła się 5 czerwca i pokazała nam zdewastowane więzienie Litchfield po zamieszkach. Dla przypomnienia znajdziecie ją poniżej:

Od tego czasu Netflix udostępnił również nowe intro, które prezentuje nam fragmenty z nowego więzienia, do którego zostali przeniesieni nasi ulubieni bohaterowie.

„Całkiem nowy świat. Nic nie będzie takie samo, wliczając w to intro sezonu szóstego. Czy zauważycie różnicę?” – pisze Netflix pod swoim postem publikującym wideo.

Jeśli chodzi o obsadę, wiemy na pewno, że 10 więźniarek przebywających w bunkrze powróci na nasze ekrany i należą do nich: Frieda (Dale Soules), Suzanne (Uzo Aduba), Cindy (Adrienne C Moore), Taystee (Danielle Brooks), Red (Kate Mulgrew), Piper (Taylor Schilling), Alex (Laura Prepon), Nicky (Natasha Lyonne), Gloria (Selenis Leyva) oraz Blanca (Laura Gomez).

Oficjalna premiera szóstego sezonu „Orange Is the New Black” zaplanowana została przez Netflixa na 27 lipca.

Źródło: digitalspy.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Orange Is the New Black

Piper Chapman, skazana na 15 miesięcy pozbawienia wolności za transakcje narkotykowe, trafia do żeńskiego więzienia Litchfield. Tam poznaje kobiety z różnych zakątków …