Aktualności

Stacja ABC wypuściła zwiastun najnowszego serialu o strażakach, dziejącego się w tym samym uniwersum co „Grey’s Anatomy”. Czy spin-off poradzi sobie równie dobrze jak jego medyczny odpowiednik? Na to pytanie odpowiedź poznamy pod koniec marca, na kiedy zapowiedziano oficjalną premierę.

„Station 19” będzie śledzić losy bohaterskich strażaków z Seattle. Zobaczymy ich podczas służby, gdy ryzykują własnym życiem, by uratować innych, jak i w codziennych sytuacjach – nie zabraknie dramatów i miłosnych rozterek. Połączenie między serialami odbędzie się dzięki postaci doktora Bena Warrena, który opuszcza Grey-Sloan Memorial Hospital i zostaje strażakiem. Nie jest to pierwszy spin-off „Grey’s Anatomy” – w 2007 stacja ABC rozpoczęła emisję serialu „Private Practice”, który zakończył się po pięciu sezonach. Jak prezentuje się nadchodząca produkcja, można zobaczyć w oficjalnym zwiastunie:

W obsadzie serialu znaleźli się: Jaina Lee Ortiz („Rosewood”), Jason George („Grey's Anatomy”), Jay Hayden („The Catch”), Alberto Frezza („Dead of Summer”), Grey Damon („Aquarius”), Okieriete Onaodowan, Danielle Savre („Too Close to Home”) i Miguel Sandoval („Dirk Gently’s Holistic Detective Agency”). Showrunnerką produkcji została Stacy McKee, wieloletnia scenarzystka i producentka wykonawcza „Grey’s Anatomy”.

Dwugodzinna premiera „Station 19” już 22 marca.

Źródło: ABC

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Grey's Anatomy

Dramat obyczajowy opowiadający historię Meredith Grey, córki wybitnej lekarki, od początku jej stażu chirurgicznego w szpitalu Seattle Grace. Serial śledzi życie …Station 19

Spin-off serialu „Grey’s Anatomy”, opowiadający o pracy strażaków z Seattle.


Aktualności