Aktualności

Premiera wyczekiwanego przez wielu „Space Force” już za nieco ponad tydzień, więc Netflix postanowił podzielić się z widzami nowym zwiastunem tej kosmicznej komedii od twórców „The Office”.

Fabuła „Space Force” została zainspirowana jedną z propopzycji Donalda Trumpa, który wysunął pomysł utworzenia tytułowych „Sił Kosmicznych”. W serialu zobaczymy dowodzoną przez generała Nairda (w tej roli Steve Carell) grupę śmiałków, która na zlecenie amerykańskiego rządu ma wkrótce postawić nogę na Księżycu oraz wykonywać „inne kosmiczne zadania”, takie jak ochrona Ziemii przed atakiem satelit. Ta jednostka to jednak zbiór dość niecodziennych ludzi, tak więc ukończenie poleconych im misji może okazać się zadaniem dość trudnym. 

Za stworzenie „Space Force” odpowiadają twórcy kultowego „The Office” – Greg Daniels i Steve Carell, a w jego obsadzie znajdują sie m.in. John Malkovich („The New Pope”), Ben Schwartz („Parks and Recreation”), Diana Silvers („Booksmart”), Jimmy O. Yang („Silicon Valley”) oraz Lisa Kudrow („Friends”). 

Nowy zwiastun potwierdza, że większości z nich raczej nie można nazwać kompetentnymi, ale za to członkom tej elitarnej rządowej jednostki nie brak entuzjazmu i zapału. Po drodze z pewnością natrafią na wiele utrudnień i niedogodności, bo jak określa to sam generał Naird – „kosmos jest trudny”. 

Premiera 29 maja na platformie Netflix. 

Źródło: Netflix 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Space Force

Serial będzie prawdziwym spełnieniem marzeń dla fanów mockumentów, takich jak „The Office” czy „Parks and Recreation”, oraz tematu kosmosu. „Space Force” to komedia …


Aktualności