Aktualności

Seriale limitowane cieszą się wśród serialomaniaków ogromną popularnością – nie dziwi więc fakt, że stacje chętnie zamawiają nowe produkcje. HBO wypuściło zwiastun kolejnej propozycji – „Sharp Objects”. Demony przeszłości, zagadkowe zaginięcia i konflikt na tle pokoleniowym. Czego jeszcze możemy się spodziewać?

„Sharp Objects” będzie produkcją opartą na książce autorki bestsellerów, Gillian Flynn („Gone Girl”) o tym samym tytule. Historia opowiada o Camilli Preaker, która po krótkim pobycie w zakładzie psychiatrycznym wraca do rodzinnego miasta i pracy reporterki. Kobieta otrzymuje zlecenie napisania tekstu na temat tajemniczego zabójstwa dwóch dziewczynek. Camilli przyjdzie zmierzyć się nie tylko z zawiłymi sekretami mieszkańców, ale i demonami własnej przeszłości oraz toksycznymi bliskimi – matką Adorą i przyrodnią siostrą Ammą.

sharp objects, amy adams, hbo, trailer
Amy Adams jako Camilla Preaker na jednym ze zdjęć promocyjnych

Główną rolę w serialu zagra Amy Adams, znana z m.in „Arrival” oraz „Enchanted”. Aktorka jest również jednym z producentów wykonawczych. W Adorę wcieli się Patricia Clarkson („House of Cards”), zaś jako Ammę zobaczymy Elizę Scanlen („Tabitha Ford”). Członkami obsady są także m.in. Chris Messina („The Mindy Project”) oraz Elizabeth Perkins („Weeds”). Stacja HBO opublikowała pierwszy zwiastun produkcji, zapowiadający mroczną i zagadkową historię:

Za produkcję odpowiada Marti Noxon („UnReal”). Na krześle reżysera zasiadł Jean-Marc Vallée („Big Little Lies”). Serial ma liczyć 8 odcinków.

Premiera planowana jest na lipiec tego roku. Dokładna data nie została podana.

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Sharp Objects

Młoda dziennikarka powraca do rodzinnego miasteczka po pobycie w szpitalu psychiatrycznym. Postanawia rozwiązać sprawę morderstwa dwóch dziewczynek oraz przypomnieć …


Aktualności