Aktualności

„One Day at a Time” powraca, by rozchmurzyć nasze dni i jeśli wierzyć zwiastunowi, to wciąż jest ten sam, pełen ciepła i radości serial, który do niedawna produkował Netflix.

„One Day at a Time” z przymrużeniem oka opowiada o codziennych trudach i problemach kubańsko-amerykańskiej rodziny. W nadchodzącym sezonie jej członkowie zmierzą się z nieoczywistymi związkami oraz kryzysami religijnymi, Elena rozpocznie przygotowania do studiów, a Alex zacznie chodzić na randki i doświadczy pierwszego zauroczenia.  

Jak widzimy w zwiastunie, u Alvarezów nic się nie zmieniło: Penelope szuka szczęścia w miłości, jednocześnie wciąż potrafiąc cieszyć się życiem singielki, Lydia nadal nie boi się mówić tego, co myśli, nawet jeśli jest przy tym zbyt szczera, a najmłodsi członkowie rodziny pozostają indywidualistami, których pokochali widzowie na całym świecie. Nie zabraknie też oczywiście Schneidera, doktora Berkowitza i Syd. 

Serial powróci z czwartym sezonem 25 marca. Poprzednie trzy sezony są dostępne na Netflixie. 

Źródło: Pop TV

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

One Day at a Time

Fabuła śledzi losy kubańsko-amerykańskiej rodziny. Świeżo rozwiedziona Penelopie Alvarez, która niedawno wróciła z wojska, z pomocą staroświeckiej matki stara się …


Aktualności