Aktualności

W sieci pojawił się pierwszy trailer produkcji Showtime, „Kidding”. Jim Carrey, znany z ról w ponadczasowych komediach, tym razem wciela się w Jeffa, znanego także jako Mr. Pickles, który jest ikoną telewizji dziecięcej. We wrześniu 2018 roku będziemy mieli szanse ocenić umiejętności aktorskie Carreya, który od kilku lat nie miał okazji występować regularnie w serialu.

„Kidding” jest opisywany jako komedia pomieszana z dramatem. Żona (Judy Greer, znana min. z „Ant-Mana”) Jeffa opuściła go, a jego syn (Cole Allen) mówi, że to dlatego, że jest „cipką”. Sam Jeff odpowiada jednak spokojnie: „Proszę, nie używaj złego słowa, kiedy możesz użyć dobrego słowa”. Jego program dla dzieci to nie tylko źródło rozrywki, ale i wzorów pożądanych zachowań. Jednak gdy jego rodzina zaczyna się rozpadać, uprzejmy i radosny bohater nie może znaleźć w nikim ani w niczym oparcia.

Zobaczcie zwiastun serialu: 

Oprócz Carreya w produkcji zobaczymy Catherine Keener („Get Out”), która wcieli się w Deirdre, główną projektantkę kukiełek w programie Jeffa. Rolę Seba, producenta „Mr. Picklesa”, powierzono Frankowi Langelli („Frost/Nixon”). Twórcą serialu jest Dave Holstein, a reżyserem kilku odcinków będzie Michel Gondry, z którym Jim Carrey współpracował już na planie „Eternal Sunshine of the Spotless Mind”. Premiera serialu nastąpi 9 września 2018 roku.

Źródło: tvline.com, materiały prasowe

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.