Aktualności

Do premiery drugiego sezonu „Santa Clarita Diet” pozostały niespełna dwa tygodnie, ale już teraz Netflix postanowił dać nam przedsmak tego, co nas czeka. Platforma udostępniła pełny zwiastun kolejnej serii produkcji.

„Santa Clarita Diet” to czarna komedia o parze zajmującej się handlem nieruchomościami. Sprawy przybierają niespodziewany obrót, gdy grana przez Drew Barrymore Sheila umiera i zamienia się w zombie. Małżeństwo musi zastanowić się, jak stawić czoła codziennemu życiu i niepohamowanemu apetytowi Sheili na ludzkie mięso. 

Jakiś czas temu Netflix poinformował, że serial powróci 23 marca 2018 roku. Nieco wcześniej dostaliśmy jednak zwiastun tego, co czekać nas będzie w drugim sezonie produkcji.

W kolejnych odcinkach czekają nas dalsze zmagania nietypowej rodziny Hammondów z rzeczywistością. Sheila wchodzi w kolejną fazę i Joelowi coraz trudniej jest utrzymać apetyt żony na wodzy. Tymczasem liczba mieszkańców Santa Clarita stale się zmniejsza, a kolejne zniknięcia nie mogą przejść niezauważone.

Oprócz Drew Barrymore w „Santa Clarita Diet” występują także Timothy Olyphant („Justified”), Liv Hewson („Before I Fall”) i Skyler Gisondo („Vacation”). Pierwszy sezon produkcji zadebiutował na platformie Netflix 3 lutego 2017 roku i spotkał się z mieszanymi opiniami widzów.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Santa Clarita Diet

Sheili i Joel Hammond to przeciętni agenci nieruchomości, mieszkający w Santa Clarita wraz z córką Abby. Nieoczekiwanie pewnego dnia żona umiera, powracając jednak …