Aktualności

Jak zaginiony przed laty skarb może zniszczyć potencjalnie idealne wakacje? Odpowiedź poznamy w nowym młodzieżowym serialu platformy Netflix, „Outer Banks”

Akcja „Outer Banks” rozgrywa się latem na tytułowych wyspach w Karolinie Północnej. W miasteczku pełnym kontrastów, gdzie, jak mówi jeden z bohaterów „pracujesz na dwie zmiany albo masz dwa domy”, dorasta czwórka przyjaciół, nazywających siebie Płotkami. Nastolatkowie, na co dzień pracujący w miejscowej restauracji i wypożyczalni sprzętów, przypadkowo trafiają na zatopioną łódź oraz mapę prowadzącą do zaginionego skarbu o wartości 400 mln dolarów. Jak się jednak okaże, znalezisko przyniesie im nie tylko wizje możliwego bogactwa, ale także szereg konfliktów, tajemnic oraz zakazanych uczuć.

W obsadzie produkcji znaleźli się Chase Stokes („Tell Me Your Secrets”) w roli charyzmatycznego przywódcy Płotek, Johna B., którego ojciec zaginął wraz z poszukiwanym przez grupę skarbem, Madelyn Cline („Boy Erased”) jako Sarah – bogata dziewczyna, która dołacza do poszukiwań, Madison Bailey („Black Lightning”) w roli Kiary, która, choć pochodzi z zamożnej rodziny, świetnie odnajduje się pośród Płotek, Jonathan Daviss („Age of Summer”) jako Pope, będący głosem rozsądku wśród przyjaciół oraz Rudy Pankow („Snapchat’s Solve”) w roli pochodzącego z problematycznego domu JJ – lojalnego, zabawnego, ale też i zadziornego przyjadziela Johna B. 

10-odcinkowy serial powstał na podstawie powieści dla młodzieży autorstwa Ann Rivers Siddons pod tym samym tytułem. Twórcami serialu są Shannon Burke („Surface”), Jonas Pate oraz Josh Pate („Blood & Oil”), którzy wraz z Keithem Josefem Adkinsem („The Good Fight”) i Rachel Alter („The Society”) są odpowiedzialni za scenariusz „Outer Banks”. 

Premiera 15 kwietnia na platformie Netflix. 

źródło: Netflix

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.