Aktualności

Z okazji wczorajszych walentynek platforma Netflix wypuściła zwiastun trzeciego i ostatniego sezonu serialu „Love”. Co nas czeka w wielkim finale?

W najnowszej odsłonie możemy zobaczyć rozkwitającą pomiędzy bohaterami miłość. Zapowiada się, że będzie więcej humorystycznych scen, uroczych randek, a nawet kilka nieporozumień. Zastanawia jednak, jak twórcy wybrnęli z sytuacji zaistniałej w zakończeniu drugiego sezonu. Zwiastun tego nie ukazuje, więc pozostaje nam czekać na obejrzenie finałowych odcinków.

Historia skupia się na Mickey i Gusie – dwójce zupełnie różnych od siebie ludzi. Los sprawia, że zaczynają się ze sobą umawiać, jednak w międzyczasie następuje sporo komplikacji i upadków. Twórcą jest Judd Apatow – producent znany z takich dzieł jak „The 40 Year-Old Virgin” czy „Knocked Up”. Serial spotkał się z dosyć pozytywnym odbiorem: na portalu Metacritic uzyskał ocenę 7.6, co jest dobrym wynikiem, mimo że nie należy do grona najpopularniejszych tytułów. 

Serial z dziesięcioma nowymi odcinkami powraca już 9 marca. Będzie można go obejrzeć na platformie Netflix. 

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Love

Buntowniczka Mickey i niezwykle miły Gus są zakochaną w sobie parą, która stara się żyć bez, zbędnych ich zdaniem, zobowiązań. Muszą jednak stawić czoła urokom …


Aktualności