Aktualności

Stacja Paramount Network (wcześniej Spike TV) udostępniła zwiastun czarnej komedii, będącej rebootem filmu „Heathers” z 1988 roku. W gościnnej obsadzie znalazła się jedna z gwiazd oryginalnej produkcji – Shannen Doherty, a sam serial ma mieć sporo nawiązań do wersji sprzed lat.

Nowa odsłona „Heathers” ma być antologią, dziejącą się we współczesnych czasach. Pierwszy sezon opowie o Veronice Sawyer, która będzie musiała sobie poradzić z popularną, problematyczną grupką, znaną pod nazwą Heathers – od imion jej członków. Wraz z poznaniem buntownika JD, głównej bohaterce przyjdzie zmierzyć się z pomysłem pozbycia się przywódczyni bandy raz na zawsze.

Serial będzie bazował na filmie pod tym samym tytułem z 1988 roku, w którym główne role zagrali: Winona Ryder, Christian Slater, Lisanne Falk, Kim Walker i Shannen Doherty.

W obsadzie serialowego reboota znaleźli się: Grace Victoria Cox („Under the Dome”), James Scully, Melanie Field, Brendan Scannell, Jasmine Mathews. Jak wcześniej zapowiedziano oraz pokazano w najnowszym zwiastunie, w roli gościnnej pojawi się Shannen Doherty („Beverly Hills”, „90210”, „Charmed”).

Premiera 7 marca.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Heathers

Kolorowa wersja czarnej komedii o tym samym tytule z 1988 roku. Heather Chandler jest znienawidzoną szkolną gwiazdą, która swoją sławę zawdzięcza zastraszaniu i …