Aktualności

Dzięki ogromnemu sukcesowi, jaki odniósł dramat stacji USA Network, zamówiono drugi sezon „The Sinner”. Znamy oficjalną datę premiery i mogliśmy już rzucić okiem na całkowicie nową, ale tak samo mroczną historię morderstwa dzięki zdjęciom i trailerowi.

Pierwszy sezon „The Sinner” skupił się na Corze Tannetti, która na plaży, bez żadnych powodów, śmiertelnie zraniła nożem mężczyznę. Kobieta nie wie, dlaczego to zrobiła, ale przyznaje się do popełnienia tego czynu. Detektyw Harry Ambrose, prowadząc śledztwo, starał się wyjaśnić, dlaczego doszło do tak okrutnej zbrodni. Kolejna odsłona ma do zaoferowania jeszcze mocniejszy dreszczyk grozy. Zobaczcie pierwszy zwiastun drugiego sezonu:

Detektyw Ambrose przyjedzie do swojego rodzinnego miasteczka, gdzie będzie musiał zmierzyć się z niepokojącą zbrodnią – 11-latek (Elisha Henig) zamordował swoich rodziców. Śledztwo Harry’ego ujawni skrzętnie ukrywane tajemnice mieściny i doprowadzi go do Very (Carrie Coon), kobiety, która może być kluczem do rozwiązania zagadki.

Carrie Coon, Vera Walker, The Sinner, sezon 2
Zdjęcie z planu drugiego sezonu „The Sinner”.
Bill Pullman, Harry Ambrose, The Sinner, sezon 2
Bill Pullman jako detektyw Harry Ambrose
Bill Pullman, Antonio Campos, Jessica Biel, The Sinner, sezon 2
Zdjęcie z planu: Bill Pullman, Antonio Campos, Jessica Biel

Więcej zdjęć znajdziesz tutaj.

Do obsady dołączyły Natalie Paul („Deuce”), Elisha Henig („Alex, Inc.”) i Hannah Gross („Mindhunters”). Jessica Biel została producentem wykonawczym drugiego sezonu, współpracując z Derekiem Simondsem, Charliem Gogolakiem, Michelle Purple, Bradanem Wintersem i Johnem Colesem. Owoce ich pracy będziemy mogli zobaczyć już 1 sierpnia 2018 roku. 

Źródło: spoilertv.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Sinner

Podczas wieczornego spaceru po plaży, szczęśliwa, młoda matka i żona o imieniu Cora, niespodziewanie zabija młodego meżczyznę. Podczas śledztwa zdeterminowany detektyw …