Aktualności

NBC udostępniło nowy zwiastun promujący 4. sezon serialu „This is Us”. Możemy w nim zobaczyć między innymi nową postać, którą zagra Jennifer Morrison.

„To takie dziwne prawda? Jak to możliwe, że całkiem obca ci osoba może mieć tak duży wpływ na twoją historię?” Takie właśnie pytanie zdaje Rebecca swojemu ukochanemu Jackowi na samym początku zwiastunu. „To trochę przerażające. Kiedy jedno spotkanie z osobą, której wcześniej nie znałeś, może zmienić wszystko.” – kontynuuje kobieta w dalszej części. Kogo ma na myśli?

W zwiastunie pojawia się wiele nowych twarzy m.in. Jennifer Morrison (znana między innymi z serialu „Once Upon a Time”). Informacje dotyczące jej roli w serialu były i nadal są ogromną tajemnicą, a jedyne co dotychczas zostało potwierdzone to to, że postać w którą wcieli się Jennifer odegra znaczącą rolę w nadchodzącym sezonie. Z tego co widzimy na zwiastunie wiemy również, że jej postać ma związek z wojskiem. Kim są w takim razie osoby widoczne na ramce przy biurku Morrison? 

This is Us, NBC, Jennifer Morrison

Premiera nowego sezonu zaplanowana jest na 25 września czasu polskiego, a pierwszy odcinek będzie specjalnym przedłużonym epizodem.

źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

This Is Us

Rebecca Pearson jest młodą, piękną kobietą i przede wszystkim przyszłą mamą. W dniu urodzin jej męża na świat przychodzą trojaczki, które splatają losy rodziny …