Aktualności

Co się stanie, kiedy kruchy pokój między dwiema imigracyjnymi mafiami zostanie zburzony? Czwarty sezon „Fargo” pod pretekstem zawiłej fabuły znów zaprosi nas do świata niezwykle skomplikowanych postaci i relacji, a przynajmniej na to wskazuje udostępniony właśnie zwiastun.

Fabuła czwartego sezonu antologii Noah Hawleya przedstawia się, jak zwykle, dość niecodziennie i zawile. Akcja rozgrywać się będzie w 1950 roku w miasteczku, gdzie krzyżują się drogi dwóch fal migracji: włoskiej i afroamerykańskiej, które tworzą „kontrolujące syndykaty przestępcze”. Obie rodziny walczą o kawałek amerykańskiego snu, tworząc alternatywną gospodarkę wyzysku, łapówek i narkotyków. Pokój między nimi nie jest pewny, więc aby go umocnić, głowy rodzin wymieniają się swymi najstarszymi synami, tak by wróg wychował dziecko swego wroga. Następnie szef mafii z Kansas City idzie do szpitala na rutynową operację i umiera. I wszystko się zmienia. 

Oto niezwykle klimatyczna zapowiedź nadchodzącego sezonu „Fargo”: 

W obsadzie znaleźli się m.in. Chris Rock („Top Five”), Ben Whishaw („A Very English Scandal”), Jessie Buckley („Chernobyl”), Salvatore Esposito („Gomorra"), Jack Huston („Boardwalk Empire") oraz Amber Midthunder ("Legion"). 

Premiera 20 kwietnia. Serial dostępny jest na HBO GO. 

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Fargo

Rok 2006, Minnesota. Do prowincjonalnego Bemidji przybywa tajemniczy mężczyzna, Lorne Malvo. Swoją brutalnością i bezwzględnością wpływa na mieszkańców miasta, …


Aktualności