Aktualności

Niezniszczalny bohater nowojorskiego Harlemu – a jednak Luke'a Cage'a da się pokonać. W poprzednim sezonie główny bohater pokonał Diamondbacka i oczyścił swoje imię. Czy teraz podoła nowemu wrogowi? Netflix udostępnił nowy zwiastun drugiego sezonu, w którym widać, że to nie będzie takie proste.

Główny bohater, Luke Cage, w trakcie nieudanego eksperymentu zyskuje nadzwyczajną siłę i niezniszczalną skórę. Staje się zbiegiem, który próbuje odbudować swoje życie w Harlemie. Jednak musi się zmierzyć z przeszłością i stanąć do walki o swoje miasto.

„Luke Cage” to kolejny serial akcji na podstawie komiksów wydawanych przez Marvel Comics. Pierwszy 13-odcinkowy sezon zebrał wiele pochwał i pozytywnych recenzji. Data premiery jest znana już od jakiegoś czasu: już 22 czerwca zobaczymy Luke’a mierzącego się z nowym antagonistą. Żeby urozmaicić czas oczekiwania, Netflix udostępnił oficjalny zwiastun drugiego sezonu serialu. 

Będzie się on składał z trzynastu odcinków, które będą miały premierę jednocześnie. Netflix zapowiada, że Luke znajdzie się niebezpiecznie blisko granicy, która dzieli bohatera od złoczyńcy. Mężczyzna będzie musiał w dodatku zrozumieć, jaki jest limit jego możliwości i pogodzić się z tym, że nie każdego zdoła ocalić. Powrócą wrogowie z przeszłości – Shades i Mariah Dillard nie są gotowi się poddać. 

Serial produkowany jest przez ABC Studios i Marvel Television, dystrybucją zajmuje się serwis Netflix. Twórcą i showrunnerem serialu jest Cheo Hodari Coker.

Źródło: deadline.com, materiały prasowe

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Marvel's Luke Cage

Fabuła serialu oparta jest na serii komiksów o tym samym tytule. Główny bohater Luke Cage posiada niesamowitą siłę oraz niezniszczalną skórę. Zdolności te są efektem …