Aktualności

The Boys powracają w zwiastunie drugiego sezonu serialu platformy Amazon, by krwawo rozliczyć się z dalekimi od ideału superbohaterami.

Choć w zwiastunie nie pada ani jedno słowo, a wszelkie oficjalne informacje dotyczące drugiego sezonu są dość enigmatyczne, jedno jest pewne – w nadchodzących odcinkach nie będziemy mogli narzekać na nudę. Billy Butcher i reszta grupy znanej jako The Boys nie zamierzają dać skorumpowanym superbohaterom nawet chwili wytchnienia i wciąż będą w brutalny sposób wymierzać sprawiedliwość tym, których inni mają za wzory do naśladowania. 

W drugim sezonie, oprócz stałej obsady znanej z pierwszego sezonu, zobaczymy Ayę Cash („You’re the Worst”), która wcieli się w Stormfront, będącą ucieleśnieniem współczesnego rasizmu i nacjonalizmu. Ma się również pojawić Terror, czyli psi przyjaciel Billy’ego znany z komiksowego pierwowzoru.

„The Boys” rozgrywa się w świecie, w którym superbohaterowie jedynie z pozoru są ideałami, a swoje wady i grzechy starannie ukrywają dzięki działaniom korporacji, której podlegają. Nadużywaniu mocy przeciwstawia się jednak grupa znana jako The Boys, której członkowie za wszelką pragną ujawnić hipokryzję superbohaterów oraz zemścić się za wyrządzone przez nich krzywdy.

Premiera nowych odcinków nastąpi prawdopodobnie latem 2020 roku. 

Serial dostępny jest na Amazon Prime Video.

Źródło: Amazon 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Boys

Adaptacja komiksów Gartha Ennisa i Daricka Robertsona. Tytułowa grupa The Boys musi zrobić wszystko, by powstrzymać superbohaterów, którzy za bardzo dali się ponieść …


Aktualności


Kiedy zobaczymy 2. sezon „The Boys”?

Jak poinformował na Twitterze twórca serialu, Eric Kripke, zdjęcia do drugiej serii zakończyły się dziś o 2:15 w nocy czasu amerykańskiego. Zdradził on również, …