Aktualności

„Miracle Workers” powraca, tym razem z całkiem nową historią – serial przeniesie nas w średniowieczne realia, gdzie panuje Daniel Radcliffe, a główną rozrywką są egzekucje na rynkowym placu.

Poprzedni sezon komediowej antologii skupił się na biurokratycznym aspekcie zaświatów oraz kilku szeregowych pracownikach, którzy mieli za zadanie uratowanie Ziemi przed dość nieprzewidywalnym i ekscentrycznym Bogiem. 

W nadchodzących odcinkach sceneria zmieni się diametralnie, choć wciąż będą to warunki co najmniej niesprzyjające. Drugi sezon „Miracle Workers” będzie średniowieczną historią o przyjaźni, rodzinie i próbach pozostania żywym. Serial pokaże nam grupę wieśniaków, którzy pomimo nierówności społecznych, złej opieki medycznej i powszechnej ignorancji starają się pozostać optymistami. Dodatkowo ich król (Daniel Radcliffe, seria filmów o „Harrym Potterze”) bardziej troszczy się o ptactwo niż o własnych poddanych.

Jak widać w najnowszym zwiastunie, postać Radcliffe’a zmagać się będzie z wygórowanymi oczekiwaniami swojego ojca oraz społeczeństwa. Zobaczymy również trudy bycia zbyt świadomą, jak na swoje czasy, kobietą, a także walkę pozostałych bohaterów z przygnębiającą rzeczywistością, z którą starają się walczyć odrobiną humoru. Z zapowiedzi wynika, że znów możemy liczyć na osadzoną w nietypowym miejscu i czasie satyrę, będacą jednocześnie komentarzem społecznym, jak to miało miejsce w przypadku sezonu pierwszego. 

W całkiem nowych rolach powróci również reszta obsady: Steve Buscemi („Fargo”), Geraldine Viswanathan („Janet King”), Karan Soni („Deadpool”), Jon Bass („Baywatch”) oraz Lolly Adefope („Shrill”).

Premiera 29 stycznia 2020 roku. Pierwszy sezon dostępny jest na platformie HBO GO. 

Źródło: TBS

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Miracle Workers

Wizja życia pozagrobowego. Spotykamy biuro, na które składają się różne szczeble korporacyjnej machiny. Na stanowiskach zasiadają aniołowie, którzy analizują problemy, …


Aktualności