Aktualności

Pojawiły się pierwsze informacje dotyczące prac nad czwartym sezonem „iZombie”. Do obsady dołączył Daniel Bonjour, aktor znany z serialu „The Walking Dead”.

Daniel Bonjour, znany z roli Aidena w serialu „The Walking Dead”, wystąpi w czwartym sezonie produkcji The CW – „iZombie”. Aktor ma wcielić się w postać Levona, filmowca kręcącego dokument dotyczący nieumarłej części społeczności Seattle. Bohater wpadnie na trop przemytników, którzy będą chcieli wykorzystać zombie do własnych interesów.

W stałej obsadzie ponownie zobaczymy Rose Mclver, Malcolma Goodwina, Aly Michalke, Rahula Kohli, Davida Andersa, Roberta Buckleya oraz serialowego ojca Blaine’a – Roberta Kneppera.

Stacja The CW nie ujawniła do tej pory dokładnej premiery czwartego sezonu - będzie to jednak midseason 2018 roku. Wiadome jest, że akcja będzie miała miejsce kilka miesięcy po wydarzeniach z finału trzeciego sezonu.

Teraz, gdy inne zombie zaczną współpracować z detektywami, myślę, że Liv będzie początkowo bardziej ostrożna, ale równocześnie dumna z bycia pionierem w nowym sposobie rozwiązywania zbrodni – wyznała Rose McIver w wywiadzie dla portalu hiddenmote.com

Z instagrama aktorki wynika, że prace nad nowym sezonem trwają pełną parą. Fanom pozostaje więc cierpliwe czekać na kolejne odcinki. 

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

iZombie

Zadrapana przez zombie Olivia Moore zamienia się w potwora. Porzuca dotychczasową pracę i zatrudnia się w kostnicy, gdzie ma stały dostęp do pożywienia. Poprzez …


The Walking Dead

Serial opowiadający o świecie po wybuchu apokalipsy zombie. Głównym bohaterem „Żywych trupów” jest Rick Grimes, policjant, który staje na czele grupy ocalałych …