Aktualności

Właśnie ogłoszono, kto będzie moderatorem paneli dyskusyjnych „The Walking Dead” i „Fear the Walking Dead” na tegorocznym San Diego Comic Con.

San Diego Comic Con to największe targi komiksowe na świecie. Co prawda nie dotyczą już samych komiksów, pojawiają się tutaj również twórcy gier i seriali, by zaprezentować swoje nadchodzące dzieła. Do San Diego przylatują największe gwiazdy,  by promować swoje seriale i często dzielą się nie tylko informacjami, ale także materiałami ekskluzywnymi dla widowni. 

Wśród seriali nie zabraknie twórców i gwiazd seriali „The Walking Dead” i „Fear the Walking Dead”. Właśnie ogłoszono, kto będzie prowadził z nimi rozmowy podczas paneli. 

Yvette Nicole Brown
Moderatorka paneli – Yvette Nicole Brown

Aktorka Yvette Nicole Brown znana z „Community”, „The Mayor” czy „Mom” poprowadzi oba panele dyskusyjne i zada gwiazdom dziesiątki pytań. Brown zastąpi w tej roli Chrisa Hardwicka, który zrezygnował z prowadzenia paneli na SDCC po tym, jak jego była dziewczyna oskarżyła go m.in. o znęcanie się nad nią. Aktorka jest znana fanom tych seriali ponieważ wielokrotnie pojawiała się gościnnie w „Talking Dead”, show emitowanym po odcinkach serialu. 

Tegoroczny SDCC potrwa od 19 do 22 lipca. 

Źródło: variety.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Walking Dead

Serial opowiadający o świecie po wybuchu apokalipsy zombie. Głównym bohaterem „Żywych trupów” jest Rick Grimes, policjant, który staje na czele grupy ocalałych …


Fear the Walking Dead

Spin-off serialu Żywe Trupy (The Walking Dead), który przedstawia początek apokalipsy zombie na zachodnim wybrzeżu USA. Fabuła obejmuje okres, kiedy Atlanta upadała, …


Aktualności