Aktualności

Uczniowie z East High nie idą na łatwiznę i w drugim sezonie na deskach teatru nie wyśpiewają „High School Musical 2”. Jakimi utworami zachwycą widzów platformy Disney+?

Obsada przebojowego serialu Disney+ w iście śpiewający sposób podzieliła się ze światem wiadomością, jakie piosenki usłyszymy w nadchodzących odcinkach „High School Musical: The Musical: The Series”. Z nagrania dowiadujemy się, że w drugim sezonie zobaczymy, jak uczniowie z East High próbują wystawić musicalową wersję „Beauty and the Beast”

Nie oznacza to jednak, że produkcja definitywnie żegna się z serią High School Musical, a wręcz przeciwnie – w nowych odcinkach obok piosenek z broadwayowskiego hitu znów usłyszymy zarówno utwory z HSM, jak i te skomponowane specjalnie na potrzeby serialu. 

Przy okazji ogłoszenia, swoimi odczuciami odnośnie do drugiego sezonu podzielił się showrunner serialu, Tim Federle

Wylew miłości i wsparcia jaki otrzymał 1. sezon, był niezwykle ekscytujący, jestem podekscytowany na myśl, że Wildcats wystawią „Beauty and the Beast” w 2. sezonie. Było to jedno z pierwszych przedstawień na Broadwayu, jakie widziałem. Miałem wówczas 14 lat. Zawiera ono idealne metafory licealnych przeżyć i przemyśleń: czy ludzie oceniają mnie na podstawie wyglądu? Czym jest prawdziwa miłość? Czy moja przyszłość będzie wyglądać tak, jak o tym marzę? I co prawdopodobnie najważniejsze, pokazuje tańczące widelce.

Serial skupia się na grupie uczniów z liceum East High, w którym kręcona była seria filmów Disneya, „High School Musical”. Ku przerażeniu i zdziwieniu nowo przybyłej nauczycielki szkolny teatr nigdy nie wystawiał musicalowej wersji hitowej produkcji, postanawia więc jak najszybciej to zmienić. Podczas 10 odcinków ukazane zostały przygotowania do wystawienia przedstawienia – castingi, próby, a wreszcie jego premiera. W międzyczasie młodzi aktorzy muszą zmierzyć się z wieloma przeciwnościami oraz skomplikownymi uczuciami, nie tylko na scenie, ale i poza nią. 

Premierę drugiego sezonu zaplanowano na koniec tego roku. Serial jest obecnie niedostępny w Polsce. 

Źródło: ew.com

 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

High School Musical: The Musical: The Series

Historia skupia się wokół uczniów szkoły East High – miejsca, w którym kręcono filmy z serii „High School Musical”. Gdy nowa nauczycielka dowiaduje się, że nigdy …


Aktualności


Recenzje