Aktualności

Jak już było wcześniej wiadomo, CBS zamówiło nowy serial dramatyczny, w którym główną rolę otrzymał Brandon Micheal Hall („The Mayor”). Do obsady dołączą kolejni aktorzy, a co za tym idzie – nowe postacie.

„God Friended Me” to wesoła i podnosząca na duchu historia z różnorodnym podejściem do wiary, istnienia i nauki. Głównym bohaterem jest Miles (Brandon Micheal Hall), zagorzały ateista, którego życie zmienia się, gdy zostaje dodany do znajomych na Facebooku przez samego Boga. Chłopak nieświadomie staje się przyczyną zmian w swoim otoczeniu. Tak opisuje swoją najnowszą produkcję CBS. W oczekiwaniu na serial poznajemy nowych aktorów i postacie, w które się wcielą. Oficjalna data premiery nie jest jeszcze znana.

Javicia Leslie (z serialu „MacGyver”) zagra Ali Finer – bystrą i współczującą, ale upartą, młodszą siostrę głównego bohatera. Zawsze go wspiera i szczerze mówi, jak wygląda sytuacja, bez owijania w bawełnę. Pracuje także nad doktoratem z psychologii.

Suraj Sharma (wczesniej wcielił się w głównego bohatera filmu „Life of Pi”) dostał rolę Rakesha Sehgala. Dobroduszny, zabawny i sympatyczny, Rakesh jest współpracownikiem Milesa i jego najlepszym kumplem. Entuzjasta gier wideo, programista, a czasem hacker, pomaga Milesowi i Carze (postać nie została jeszcze obsadzona) w przeszukiwaniu konta Boga.

 

Javicia Leslie, Suraj Sharma, God Friended Me, CBS

Javicia Leslie i Suraj Sharma

 

Serial jest zapowiadany jako lekka produkcja od współtwórców „Alcatraz”, Stevena Liliena i Bryana Wynbrandta. Jego reżyserowie to Marcos Siega oraz Greg Berlanti z Berlanti Productions.

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.