Aktualności

Netflix ogłosił właśnie zakończenie poszukiwań odtwórczyni roli kultowej Sabriny Spellman w nadchodzącej produkcji. W tej roli zobaczymy Kiernan Shipkę.

Netflix pracuje nad adaptacją komiksu „The Chilling Adventures of Sabrina” już od jakiegoś czasu. Wokół tej produkcji powstało wiele spekulacji, kto najlepiej odwzorowałby postać legendarnej nastoletniej czarownicy, którą poznaliśmy w sitcomie „Sabrina, the Teenage Witch”. Dziś już wiemy, że główną rolę zagra Kiernan Shipka, znana przede wszystkim z roli w serialu „Mad Men”. Twórcy nowej wersji Sabriny tak mówią o angażu tej młodej aktorki:

Jesteśmy tak wielkimi fanami pracy aktorskiej Kiernan, że kiedy rozpoczeliśmy pracę nad serialem, jej nazwisko pojawiło się na listach wszystkich.

 

Kiernan Shipka w „Mad Men”

 

Fabuła skupi się na przedstawieniu młodej czarownicy, która dopiero rozpoczyna czarodziejską naukę, próbując jednocześnie prowadzić normalne życie nastolatki. Sabrina ma być przedstawiona jako inteligentna, współczująca i odważna do granic rozsądku dziewczyna, stojąca pomiędzy siłami dobra i zła. Producenci zapowiadają jednak, że ich wersja przygód Sabriny będzie mroczniejsza od tej, którą znamy z sitcomu.

Produkcją i scenariuszem serialu zajmuje się Roberto Aguirre-Sacasa („Riverdale”) wraz z Gregiem Berlantim („The Flash”), Sarah Schechter („Arrow”) oraz Lee Tolandem Kriegerem („Riverdale”), który wyreżyseruje również jeden z odcinków.

Na chwilę obecną nie jest znana data premiery ani nawet tytuł produkcji.

Źródło: ew.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności