Aktualności

Ekipa serialu produkowanego przez stację AXN rozpoczęła już kręcenie pierwszych scen, ale dopiero teraz do obsady dołączyły kolejne aktorki i aktorzy.

Znaki, AXN, sezon 1
©AXN/Gosia Stasiewicz
 

Historia pokazana w serialu będzie kolejną zagadką kryminalną; tego typu produkcje są bardzo popularne na polskim rynku. Na miejsce akcji wybrane zostały Góry Sowie, a dokładniej jedna z małych miejscowości, zamieszkana przez typową dla takich lokalizacji społeczność. Lata temu doszło tutaj do potwornej tragedii: życie straciła młoda studentka, a okoliczności tego zdarzenia nigdy nie zostały wyjaśnione. Kiedy mieszkańcy powoli zapomnieli już o tamtych wydarzeniach, dochodzi do kolejnej zbrodni. Demony przeszłości budzą się ze zdwojoną siłą, rodząc przy tym miliony pytań na temat tego, co właściwie się stało i co to zmienia w sprawie śmierci dziewczyny sprzed lat.

Znaki, AXN, sezon 1
©AXN/Gosia Stasiewicz

Twórcy serialu zapowiadają, że nie będzie to typowy serial kryminalny, ale połączenie kilku gatunków. Kryminał, dramat i thriller mają się przeplatać, tworząc wielką zagadkę, jaką są zbrodnie popełniane w małej miejscowości w górach. Główni bohaterowie będą musieli stawić czoła nie tylko tajemniczemu mordercy, ale także niechętnej do pomocy lokalnej społeczności, która stereotypowo milczy jak grób.

Znaki, AXN, sezon 1
©AXN/Gosia Stasiewicz

Kilka tygodni temu ogłoszono obsadę, w której znaleźli się: Andrzej Konopka („Belfer”), Helena Sujecka („Hotel 52”), Andrzej Mastelarz („Jak szaleć to szaleć!)”) oraz Helena Englert („Barwy szczęścia”). Dołączyli do nich właśnie kolejni: Mirosław Kropielnicki („Pierwsza miłość”), Mariusz Ostrowski („Korona królów”), Rafał Cieszyński („Zbrodnia”), Zbigniew Stryj („Lekarze na start”) oraz Paulina Gałązka („Skazane”). Premiera serialu zaplanowana jest na jesień tego roku.

Źródło: informacje prasowe

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.