Aktualności

Stacja CBS zdecydowała się na skasowanie „ZOO” po ponad trzech latach emisji . Nie jest to jednak zaskoczeniem z uwagi na stale obniżający się poziom produkcji.

„ZOO” to letnia propozycja od stacji CBS, utrzymana w klimatach thrillera. Fabuła serialu oparta jest na powieści Jamesa Pattersona i opowiada o grupie osób starających się walczyć z atakami zmutowanych zwierząt, które zagrażają całej ludzkości. W obsadzie wystąpili m.in. James Wolk, Kristen Connolly, Billy Burke, Nonso Anozie i Alyssa Diaz. Produkcja ta doczekała się trzech sezonów, a ostatni odcinek serialu został wyemitowany dokładnie miesiąc temu – 21 września. 

Z najnowszych informacji wynika, że stacja  zdecydowała sie na kasację projektu z uwagi na niską oglądalność najnowszej serii – średnio 2,5 mln widzów, o połowę mniej niż zgromadził poprzedni sezon. Scenarzyści „ZOO” prawdopodobnie nie spodziewali się kasacji serialu. Może o tym świadczyć fakt, że zostawili kilka niedokończonych wątków fabularnych, które nie doczekają się rozwinięcia. 

źrodło: ew.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale