Aktualności

Jak pisaliśmy w marcu, HBO zapowiedziało produkcję nowego serialu, opartego na izraelskiej miniserii – „Euphoria”. Po tygodniach milczenia pojawiły się nowe informacje – kogo zobaczymy w obsadzie?

„Euphoria” to serial poruszający trudne tematy związane z dorastaniem, takie jak narkomania, miłość, seks, trauma, presja społeczeństwa czy przyjaźń. Główną bohaterką jest kłamliwa i uzależniona od narkotyków 17-letnia Rue.

Izraelski pierwowzór był emitowany w 2012 roku. Za scenariusz odpowiedzialny jest Sam Levison („The Wizard of Lies”), zasiądzie on również wśród producentów wykonawczych. Do współpracy zostali zaproszeni także Ron Leshem, Daphna Levin oraz Tmira Yardeni, którzy odpowiedzialni byli za produkcję oryginalnej serii. Za reżyserię odpowie Augustine Frizzell („Never Goin’ Back”), która zajmie miejsce zapowiadanego wcześniej Francesco Ori.

zendaya,euphoria,hbo,cast
Zendaya i  Zac Efron w filmie „The Greatest Showman”

Główną rolę w serialu zagra Zendaya, którą ostatnio można było zobaczyć w filmach „The Greatest Showman” oraz „Spiderman: Homecoming”. W produkcji wystąpią także m.in. Storm Reid („A Wrinkle in Time”), Eric Dane („The Last Ship”) oraz Sydney Sweeney („The Handmaid’s Tale”).

Planowana data premiery nie jest znana.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale


Aktualności