Aktualności

Gwiazdora netflixowego serialu „Master of None”, za który został niedawno nagrodzony Złotym Globem, także nie ominął skandal. Oskarżenia pochodzą od kobiety, która była z nim na randce zakończonej stosunkiem seksualnym. Aktor wypowiedział się w tej sprawie, okazując zaskoczenie i zmartwienie.

Aziz Ansari to amerykański aktor komediowy o hinduskich korzeniach. Kojarzony jest głównie z takich seriali jak „Parks and Recreation” czy „Master of None”, który stworzył wraz z Alanem Yang. Aziz oskarżającą go kobietę poznał podczas rozdania nagród Emmy, gdzie wymienili się numerami. Kobieta znana jako Grace, bo pod takim pseudonimem upubliczniła swoje wyznanie, to 23-letnia fotografka. Znajomość z aktorem rozwinęła się po pierwszym spotkaniu i we wrześniu doszło do fatalnej w skutkach randki. Opisujące zdarzenie wyznanie można przeczytać na portalu Babe, a Grace zarzuca w nim Ansariemu zignorowanie jej niechęci do dalszego stosunku.

Oskarżenia zostały opublikowane po ceremonii rozdania Złotych Globów, na której Ansari otrzymał nagrodę w kategorii „Najlepszy aktor w serialu komediowym lub musicalu”. Jak powiedziała Grace, wydarzenie to przypomniało jej o nieprawidłowym zachowaniu aktora, a przypinka wspierająca akcję Time’s Up (mającą na celu zwalczanie molestowania seksualnego w miejscach pracy), którą tego dnia miał na sobie, dodatkowo ją zdenerwowała.

Ricky Martin i Aziz Ansari podczas tegorocznej ceremonii rozdania Złotych Globów

Aktor nie pozostał obojętny na oskarżenia, komentując całe zajście następującymi słowami:

Następnego dnia dostałem od niej SMS-a, w którym napisała, że mimo iż „wszystko mogło wydawać się ok”, to po zastanowieniu czuła się z tym niekomfortowo. Przyznaję, że w moim odczuciu wszystko przebiegało dobrze, więc gdy usłyszałem o jej odmiennym zdaniu, to poczułem się zaskoczony i zaniepokojony. Przyjąłem do siebie to, co napisała i odpowiedziałem jej osobiście, po czasie potrzebnym na przemyślenie jej słów.

Źródło: babe.net / deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności