Aktualności

W sieci pojawiły się zdjęcia z planu najnowszej serii „Stranger Things”. Widzimy na nich dwie bohaterki – Jedenastkę i Max, ale jedna z aktorek jest nieobecna. Dlaczego?

Zdjęcia do najnowszej, trzeciej serii „Stranger Things” rozpoczęły się w kwietniu. Ekipa i aktorzy pracują w pocie czoła i starają się odchować jak najwięcej sekretów. W sieci pojawiły się właśnie nowe zdjęcia prosto z planu, na którym widzimy Sadie Sink wcielającą się w Max oraz Jedenastkę, ale nie jest nią Millie Bobby Brown. 

Zdjęcie z planu

„Stranger Things” opowiada historię miasteczka Hawkings, które atakowane jest przez siły paranormalne. Głównymi bohaterowie są młodzi chłopcy oraz dziwczynka, Jedenstka, na której eksperymentowano w laboratorium, gdyż posiada telekinetyczne moce. 

Na zdjęciach z planu widzimy jak Max Mayfield prowadzi rower podczas deszczu. Z kolei Millie Bobby Brown została zastąpiona przez dublerkę, po tym jak uległa wypadkowi. Aktorka w czerwcu złamała sobie rzepkę, przez co nie pojawiła się także na gali MTV Movie & TV Awards. Niedawno jednak oświadczyła, że kolano jest już prawie zdrowe. Więcej zdjęć z planu znajdziecie tutaj

Zdjęcia z planu Stranger Things
Sadie Sink jako Max 

Serial możecie oglądać na platformie Netflix. Data premiery trzeciej serii nie została jeszcze ogłoszona.

Źródło: screenrant.com, justjared.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Stranger Things

Akcja serialu rozgrywa się w 1983 roku w stanie Indiana, USA. W spokojnej, podmiejskiej dzielnicy ginie chłopiec. Przyjaciele, rodzina i policja zaczynają poszukiwania, …