Aktualności

W maju zakończył się czwarty sezon produkcji, który czerpie pomysły i idee z komiksu „No Man’s Land”. Jeremiahowi Valesce udało się odciąć Gotham od świata zewnętrznego. Zapanował kryminalny chaos, do akcji wkroczyli pozostali złoczyńcy, a czoła stawili im jedynie Jim Gordon z garstką zaufanych policjantów i młody Bruce Wayne.

Ostatni odcinek zostawił widzów z pytaniem o to, co dalej. Niedługo się dowiemy, bowiem prace nad piątym, ostatnim już, sezonem serialu „Gotham” ruszą w lipcu.

Do pewnego momentu losy produkcji wisiały na włosku, gdyż seria notowała nieciekawe wyniki oglądalności. Ostatecznie jednak potwierdzono kontynuację tytułu, choć nadchodzące epizody będą już ostatnimi. Co więcej, wcielająca się w Selinę aktorka Camren Bicondova zasugerowała, że końcowa seria będzie krótsza i liczyć ma tylko dziesięć odcinków.

Producent wykonawczy „Gotham” umieścił na swoim Instagramie wpis zdradzający datę rozpoczęcia zdjęć do piątego sezonu.

Wpis z Instagrama Danny’ego Cannona

 

Mimo że prace ruszą już za miesiąc, a odcinków ma być niewiele, Fox potwierdził, że „Gotham” powróci na ekrany nie wcześniej, niż w 2019 roku.

Czy twórcom uda się skończyć historię w satysfakcjonujący fanów sposób? Przekonamy się niebawem.

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Gotham

Akcja produkcji skupia się na detektywie Jamesie Gordonie, który właśnie rozpoczyna pracę w policji w Gotham City. Wraz ze swoim partnerem Harveyem Bullockiem, …