Aktualności

Marvelowskie uniwersum na platformie Netflix cały czas się powiększa. W 2015 roku w serwisie zadebiutował „Daredevil” – fani od razu pokochali opowieść o życiu Matta Murdocka. Dziś, po blisko dwóch latach, rozpoczęły się zdjęcia do kolejnego już, 3. sezonu przygód charyzmatycznego adwokata.

Marvel uwielbia linearną historię w swoich kinowych produkcjach – fabuły kolejnych filmów często są ze sobą połączone. Nie inaczej jest w przypadku seriali Netflixa. Trzeci sezon „Daredevila” kontynuował będzie wątki z poprzednich dwóch, ale także z tegorocznej produkcji „The Defenders”, która zebrała razem wszystkich herosów Netflixa. Co już wiemy o nowym sezonie? Cóż, bardzo niewiele – oprócz orientacyjnej daty premiery pewne jest tylko to, że w serialu pojawi się Vincent D’Onofrio, który ponownie wcieli się w rolę złoczyńcy, Wilsona „Kingpina” Fiska.

Kiedy możemy oczekiwać premiery? Wydaje się, że końcówka 2018 roku jest bardzo prawdopodobna. Bazując na datach rozpoczęcia zdjęć do innych produkcji Netflixa, wiosną powinniśmy spodziewać się drugiego sezonu „Jessiki Jones”, a latem kolejnej dawki przygód kuloodpornego Luke’a Cage’a. Idąc tym tropem, bardzo prawdopodobna jest premiera „Daredevila” w okolicach końca roku – listopad/grudzień.  Daje to prawie rok na produkcję serialu.

A fanom Franka Castle’a przypominamy, że najnowszy marvelowski projekt na platformie Netlix, „The Punisher”, zadebiutuje całym sezonem już w piątek, 17 listopada. 

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Marvel's Daredevil

Niewidomy prawnik Matt Murdock postanawia wykorzystać swoje niezwykle wyczulone zmysły, aby walczyć ze światem przestępczym Nowego Jorku. Jego umiejętności sztuki …