Aktualności

Jeśli podobnie jak ludzie na całym świecie zachwycaliście się filmem „Drive”, to Amazon ma dla was coś specjalnego. Twórca niezwykle popularnej produkcji, Nicolas Winging Refn, przygotował bowiem nowy serial dla amerykańskiej platformy. W „Too Old To Die Young” ma znaleźć się wszystko to, czym Refn zachwycał widownię do tej pory. Właśnie ukazała się pierwsza zapowiedź.

Głównym bohaterem serialu jest policjant, Martin (w tej roli Miles Teller), który zmuszony będzie stawić czoła bezwzględnym kryminalistom zamieszkującym Los Angeles. Zabójcy, handlarze narkotyków, gangsterzy – to tylko część z tych, których spotka na swojej drodze. Refn zapewnia, że serial będzie zbliżony do trylogii „Pusher” – tworzonej przez niego duńskiej produkcji.

Pierwszy sezon „Too Old To Die Young” liczył będzie 10 odcinków, a w obsadzie znaleźli się m.in.: Miles Teller („Whiplash”), Nell Tiger Free („Game of Thrones”) czy Jena Malone („The Hunger Games: Catching Fire”). Data premiery nie została jeszcze ujawniona, lecz możemy się spodziewać, że będzie to przełom 2018 i 2019 roku.

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.