Aktualności

Netflix zapowiedział datę powrotu swojego sitcomu „One Day At a Time” w filmiku odtwarzającym opening pierwowzoru produkcji z 1975 roku. Nowy sezon pojawi się na platformie pod koniec stycznia 2018 roku.

„One Day At a Time” luźno bazuje na produkcji stacji CBS pod tym samym tytułem, emitowanej w latach 1975-1984. Netflixowa wersja opowiada o amerykańskiej rodzinie kubańskiego pochodzenia. Penelope Alvarez jest weteranką wojny w Afganistanie, która po rozstaniu z mężem musi sobie poradzić z wychowaniem dwójki dzieci – Eleny i Alexa. Pomaga jej w tym jej mama Lydia. Jak to w tradycyjnym sitcomie, nie brakuje tu towarzyskiego sąsiada, wpadającego co chwilę z wizytą.

Serial został bardzo dobrze przyjęty przez widzów i krytyków. W serwisie Rotten Tomatoes otrzymał 96% „świeżości” oraz ocenę 7,62/10. Premiera 2. sezonu już 26. stycznia 2018 roku.

W obsadzie znaleźli się: Justina Machado („Welcome to the Family”, „Queen of the South”), Rita Moreno („Oz”, „Happily Divorced”), Isabella Gómez, Marcel Ruiz, Todd Grinnell i Stephen Tobolowsky („Deadwood”). Twórcami serialu są Gloria Calderon Kellett („Devious Maids”, „iZombie”) i Mike Royce („Everybody Loves Raymond”, „Men of a Certain Age”).

Dla porównania wspomniany opening oryginalnej produkcji:

Źródła: Netflix / tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

One Day at a Time

Fabuła śledzi losy kubańsko-amerykańskiej rodziny. Świeżo rozwiedziona Penelopie Alvarez, która niedawno wróciła z wojska, z pomocą staroświeckiej matki stara się …