Aktualności

HBO pokazało trailer będący zapowiedzią kolejnych odcinków serialu „Westworld”, z którego można bardzo dużo wywnioskować i o jeszcze więcej pytać.

Premiera pierwszego odcinka drugiego sezonu „Westworld” była wyczekiwana przez ogromną liczbę fanów na całym świecie. Powrót do słynnego już parku rozrywki pokazał tylko ułamek nadchodzących wydarzeń oraz postawił bardzo wiele pytań o to, jak potoczą się losy głównych bohaterów. Najnowszy trailer pokazuje kolejne odcinki i jeśli wierzyć temu, co można w nim zobaczyć, na widzów czeka jeszcze więcej zagadek. Wyjątkowo wyraźny jest także mrok, który wkroczył do opowieści o „Westworld”, czego nie było aż tak wiele w poprzednim sezonie.

Jak widać trailer skupia się przede wszystkim na postaciach Dolores i Bernarda, którzy zapewne staną się jednymi z najważniejszych bohaterów dopiero co rozpoczętego sezonu. Fani mogą być również pewni, że podróż Williama aka Człowieka w Czerni będzie naznaczona jeszcze większymi tajemnicami. Twórcy obiecali, że ta postać będzie dokładnie wyjaśniona w drugim sezonie. Trailer pokazuje również podróż, jaką odbędzie Maeve (nie tylko w formie metafizycznej, ale także tej dosłownej) do innego parku, zwanego Shogunworld. Widzowie od dawna zastanawiali się, jak mogą wyglądać inne parki tematyczne; najwyraźniej w końcu doczekają się tego momentu.

Westworld, HBO, sezon 2, Bernard, trailer
Kadr z premierowego odcinka drugiego sezonu „Westworld”
 

„Westworld” zdobył swoją popularność głównie dzięki schematowi, na którym się opiera, czyli ciągłym zagadkom, które musi rozwiązywać sam widz. Każdy mały detal może być istotną wskazówką, dlatego tak wiele osób zakochało się w tym serialu. Miłość tą widać w wynikach oglądalności, które jasno wskazują na rosnącą liczbę odbiorców. Premierowy odcinek drugiego sezonu obejrzało 2,1 miliona widzów, czyli o 5% więcej niż premierę pierwszego sezonu. Do chwili obecnej pierwszy odcinek drugiego sezonu obejrzało już ponad 13 milionów ludzi, co jest najlepszym wynikiem dla debiutujących produkcji w historii seriali stworzonych przez HBO.

Źródło: screenrant.com/deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Westworld

Futurystyczny park rozrywki o nazwie Westworld jest miejscem, w którym ludzie mogą spełniać swoje grzeszne marzenia i fantazje. Pomagają im w tym tzw. hosty, posiadające …


ArtykułyAktualności