Aktualności

Choć na nowe odcinki „The Handmaid’s Tale” przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, to Hulu już udostępniło pierwszą zapowiedź czwartego sezonu, a w niej wciąż walczącą o lepsze jutro June, która zbiera sojuszników do zmagań z Gileadem.

Po zaskakującym finale trzeciego sezonu „The Handmaid’s Tale”, w którym June zdecydowała się pozostać w Gileadzie, by uratować najstarszą z córek, walka i działania ruchu oporu nie ustają. Jak pokazuje pierwsza zapowiedź nadchodzących odcinków, June (Elisabeth Moss) przeżyła i nie zamierza się poddawać – będzie uciekać oraz organizować kolejne akcje podziemia. Wraz z innymi Podręcznymi (oraz resztą sojuszników) kobieta podejmie się walki przeciw totalitarnemu reżimowi, jednak jak sama przyznaje, „zmiany nigdy nie przychodzą łatwo”. 

Prace na planie zdjęciowym czwartego sezonu zostały przerwane w marcu z powodu pandemii koronawirusa, przez co przełożono  jego premierę – „The Handmaid’s Tale” powróci z nowymi odcinkami dopiero w 2021 roku

Serial dostępny jest na platformie HBO GO. 

źródło: Hulu

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Handmaid's Tale

Antyutopijna przyszłość, gdzie płodne kobiety stają się surogatkami bogatych rodzin, a ich wszelkie nieposłuszeństwo zostaje surowo karane.


Aktualności


Recenzje