Aktualności

Zamówienie kolejnego, ósmego sezonu produkcji USA Network, „Suits”, będzie niosło ze sobą wiele zmian. Przyjdzie nam pożegnać się z dwójką głównych bohaterów – Mikiem i Rachel, którzy byli z nami od samego początku serialu. Jednak to nie jedyne zmiany w obsadzie, o których wiemy.

„Suits” opowiada historię genialnego młodzieńca Mike’a Rossa, posiadającego fotograficzną pamięć, który dzięki swoim umiejętnościom zostaje zatrudniony w firmie prawniczej. By przetrwać w branży, młody mężczyzna będzie musiał starannie ukrywać fakt, że w przeciwieństwie do współpracowników, nie ukończył prawa.

Serial zadebiutował w 2011 roku, szybko zyskując sympatię widzów oraz wysoką ocenę 88% na portalu rottentomatoes.com.

Stacja USA Network potwierdziła zamówienie ósmego sezonu produkcji. Jak wiadomo już od jakiegoś czasu – po zakończeniu emisji obecnej, siódmej serii – Meghan Markle, odtwórczyni roli Rachel Zane, pożegna się z serialem. Okazuje się, że to nie jedyna osoba, która opuści obsadę „Suits”. Patrick J. Adams, wcielający się od 7 lat w rolę głównego bohatera, Mike’a Rossa, oficjalnie oświadczył, że kończy przygodę z serialem:

Trudno jest mi wyrazić w slowach to, jak wielka jest moja miłość i wdzięczność wobec osób, które sprawiły, że ostatnich siedem lat było możliwe. Od niewiarygodnie utalentowanych kolegów z obsady, naszą nieustępliwie zaangażowaną załogę, błyskotliwe umysły w USA, UCP i Hypnotic, aż po legion fanów na całym świecie – każda z tych osób poświęciła niewiarygodną ilość czasu, energii i talentu, by uczynić „Suits” tym czym jest teraz – jednym z najbardziej utytyłowanych i odnoszących sukcesy programów telewizyjnych. Wybieram najprostsze słowa, jakie mogę: dziękuję wam. Z głębi serca, naprawdę dziękuję. Zaszczytem było pracować z każdym z was.

 

Mike Ross nauczył mnie wiele na temat zaangażowania, ciężkiej pracy oraz wiary w siebie. Czuję się spełniony, że zarówno ja, jak i Meghan wkraczamy w życie, o którym nigdy nie marzyliśmy. Jestem podekscytowany tym, że od tego momentu stanę się fanem serialu przed ekranem telewizora – wiedząc, jak wiele ma on jeszcze do zaoferowania w nadchodzących latach.  

 

Czy serial ma rację bytu bez głównego bohatera? Przekonamy się o tym dopiero w kolejnym sezonie. Fani „Suits” będą mieli okazję pożegnać się z Mikiem Rossem i Rachel Zane w dwugodzinnym finałowym odcinku specjalnym, który zostanie wyemitowany 25 kwietnia. W epizodzie kończącym siódmy sezon para głównych bohaterów ma wreszcie zawrzeć związek małżeński. Odcinek ten będzie też wstępem do planowanego już od jakiegoś czasu spin-offu produkcji, skupiającego się na postaci Jessiki Pearson. 

To nie koniec zmian związanych z „Suits”. Do obsady regularnej dołączy Katherine Heigl („Grey’s Anatomy”, „Doubt”) jako Samantha Wheeler, nowa partnerka w kancelarii Pearson Specter Litt.

Suits, Katherine Heigl, 7,8 sezon, marzec, kwiecień, Meghan Markle, Patrick J.Adams

Katherine Heigl w „Doubt”

Showrunner serialu, Aaron Korsh, wypowiedział się na temat ósmego sezonu produkcji:

Jestem niesamowcie podekscytowany, by powitać ponownie nasz fenomenalny zespół i obsadę – Gabriel, Sarah, Rick i Dulé będą kontynować jazdę rollercoasterem wraz z naszymi wspaniałymi fanami.  Ósmy sezon będzie mieć wszystko – od zmieniających się sojuszy i wewnętrznych gier o władzę, po sekrety, zdrady i ogniste związki. Obserwuj uważnie nowego bohatera, przez którego Harvey rozpocznie pościg za swoimi pieniędzmi.

 

 

Siódmy sezon „Suits” powróci z nowymi odcinkami 28 marca. W sieci pojawił się zwiastun ukazujący, czego możemy się spodziewać po powrocie serialu.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Suits

Środowisko adwokatów od zawsze cieszy się uznaniem i szacunkiem ze strony przedstawicieli klas niższych. Przynależność do tej elitarnej grupy jest marzeniem Mike'a, …


Aktualności