Aktualności

Podczas gdy inne produkcje zostały zmuszone do przerwania kręcenia z powodu panującej pandemii koronawirusa, twórcy „Helstrom” od Hulu i Marvel TV zdążyli jeszcze zakończyć zdjęcia.

O ostatnim klapsie na planie poinformował za pomocą Instagrama jeden z członków obsady, Alain Uy. Projekt będzie drugim (po „Marvel’s Runaways”) i zarazem ostatnim serialem live-action powstałym we współpracy platformy Hulu i Marvel Television, powoli wygaszanym na rzecz produkowanych seriali, które będą włączone do Marvel Cinematic Universe (jak na przykład „The Falcon and the Winter Soldier” czy „WandaVision”). 

Produkcja skupi się na dwójce rodzeństwa, dzieciach „tajemniczego i najpotężniejszego seryjnego mordercy w dziejach ludzkości”. Daimon i Ana będą ścigać najgroźniejszych z przestępców, jednocześnie walcząc z własną przeszłością i rodzinnymi probemami. Odgrywany przez Toma Austena („The Royals”) Daimon to profesor etyki oraz wybitny egzorcysta, który jednak nie ma cierpliwości do ratowania świata, żywi jedynie nadzieję na uratowanie bliskich mu osób. W walce z demonami jest jednak zdeterminowany oraz niepowstrzymany i nie spocznie, dopóki nie znikną wszystkie. Ana (w tej roli Sydney Lemmon, „Fear the Walking Dead”) prowadzi dom aukcyjny, a jej pasją jest polowanie na tych, którzy krzywdzą innych. Jej celem jest pozbycie się ze świata ludzi takich, jak jej ojciec, przez którego doznała licznych nieszczęść oraz traum w dzieciństwie. 

Helstrom, Hulu, Marvel Television,
Ana i Daimon Helstrom

W obsadzie serialu znaleźli się również Elizabeth Marvel („Unbelivable”) w roli matki Daimona i Any, Victorii Helstrom,  Ariana Guerra („Raising Dion”) jako Gabriella Rosetti, June Carryl („Mindhunter”) jako Dr Louise Hastings, Robert Wisdom („Ballers”) w roli Caretakera oraz Alain Uy („The Passage”) jako Chris Yen, bliski przyjaciel Any. 

Pierwszy sezon będzie się składać z 10 odcinków. Scenarzystą serialu jest John Romita Sr. („The Punisher”, „Logan”), a producentami wykonawczymi są Paul Zbyszewski („Agents of S.H.I.E.L.D.”) oraz Jeph Loeb, który do niedawna zarządzał Marvel Television. 

Serial zadebiutuje prawdopodobnie dopiero w przyszłym roku. 

Źródło: comingsoon.net

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności