Aktualności

Mimo że od śmierci Tupaca Shakura i Biggiego Smallsa (znanego również jako Notorious B.I.G.) minęło już sporo czasu, temat ten ciągle nie pozostaje zamknięty. Dowodzi tego nowa produkcja Universal Cable Productions „Unsolved”. Znana jest już data premiery, pojawił się również zwiastun serialu.

„Unsolved” to produkcja true crime przybliżająca dochodzenia policyjne w sprawie zabójstw Tupaca Shakura i Biggiego Smallsa. Obaj byli czarnoskórymi, amerykańskimi raperami, którzy zginęli w wyniku pozornie powiązanych strzelanin w 1996 i 1997 roku.

Wraz z datą premiery, która zapowiedziana została na 27 lutego 2018 roku, w sieci pojawił się rozszerzony zwiastun nadchodzącej produkcji:

 

Reżyserem pilota oraz producentem wykonawczym, wraz z Markiem Taylorem, jest Anthony Hemingway. Scenariusz napisany został przez Kyle’a Longa, który jest również producentem wykonawczym. Greg Kading, producent współprowadzący, zetknął się już wielokrotnie z zagadkowymi morderstwami, prowadząc wiele zespołów zadaniowych zajmujących się i badających zbrodnie. Kading jest także autorem książki „Murder Rap: The Untold Story of Biggie Smalls & Tupac Shakur Murder Investigations”, na której podstawie powstał film o tym samym tytule.

W serialu wystąpią m.in. Josh Duhamel („Save Haven”), Marcc Rose („Straight Outta Compton”), Jimmi Simpson („Westworld”), Bokeem Woodbine („Riddick”), Jamie McShane („Avengers”), Brent Sexton („The Killing”), Luke James („Star”), Aisha Hinds („If I Stay”) i Letoya Luckett („Ballers”).

Przypominamy, że premiera serialu odbędzie się 27 lutego 2018 roku na USA Network.

Źródło: spoilertv.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale