Aktualności

Historia księcia Karola i księżnej Diany wciąż fascynuje. To właśnie o nich będzie opowiadał drugi sezon serialu „Feud” od stacji FX. Niedawno twórcy przerwali ciszę i dostarczyli kilku informacji dotyczących kolejnej serii. Co czeka widzów?

„Feud” to serial stworzony w formie antologii – każdy z sezonów ma opowiadać inną historię. Pierwsza seria koncentrowała się na konflikcie i rywalizacji aktorek Joan Crawford (Jessica Lange) i Bette Davis (Susan Sarandon). 

Pierwszy sezon produkcji spodobał się widzom i uzyskał dobry wynik 91% na portalu rottentomatoes.com. Nadchodząca seria może dostarczyć wielu emocji, ponieważ historia księcia Karola i księżnej Diany do dziś budzi kontrowersje. Ryan Murphy („American Horror Story”), producent serialu, wypowiedział się dla portalu Deadline na temat drugiego sezonu:

Myślę, że robienie show o nazwie „Feud” jest interesujące. Kocham, kiedy Cathy (Zeta-Jones jako Olivia de Havilland) mówi, że konflikty są związane z bólem. Historia Charlesa i Diany zacznie się od złożenia dokumentów rozwodowych. Chodzi o ból związany z pryśnięciem baśni, szczególnie dla Diany. Wszystko rozpocznie się od rozwodu i zabierze cię aż do momentu jej śmierci.

Chociaż obsada nie jest jeszcze znana, twórcy kategorycznie zaprzeczają, by księżną Dianę grała jakakolwiek aktorka, która już kiedyś wcielała się w jej postać, np. Naomi Watts. Możliwe jest również, że w drugim sezonie ponownie zobaczymy Jessikę Lange i Susan Saradon, tym razem w innych odsłonach.

 

Jessica Lange i Susan Saradon jako Joan Crawford i Bette Davis

 

Drugi sezon jeszcze nie wystartował, ale już trwają plany dotyczące następnego. Według showrunnera pierwszej serii, Tima Mineara, będzie on prawdopodobnie zaangażowany w trzecią odsłonę „Feud”, ale nie zamierza zdradzać, jaką historię poruszy.

Premiera drugiej serii „Feud” zaplanowana jest na ten rok. Dokładna data premiery nie jest znana.

Źródło: deadline.com, people.com, variety.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale