Aktualności

Aktor Zachary Levi pojawi się w drugim sezonie serialu „The Marvelous Mrs. Maisel”.

Kilka dni temu świat obiegła informacja o przedłużeniu serialu o kolejny, trzeci już sezon, podczas gdy wszyscy nadal czekają na datę premiery drugiego – zamiast tego poznaliśmy nowego członka obsady. „The Marvelous Mrs. Maisel” opowiada o losach młodej mężatki, która w latach 50. zajmuje się głównie domem i dziećmi. Kiedy jej mąż postanawia odejść, kobieta przez zupełny przypadek odkrywa swój wyjątkowy talent do stand-upów. Moment ten będzie punktem zwrotnym w jej życiu, szczególnie że jej mąż przez lata aspirował do roli, którą ona zdobyła bez większego wysiłku.

The Marvelous Mrs. Maisel, sezon 2, Zachary Levi
Zachary Levi
 

Aktor wcieli się w eklektycznego lekarza z Manhattanu, który namiesza w świecie głównej bohaterki. Szczegóły jego roli nie są znane i bardzo możliwe, że nie dowiemy się niczego więcej aż do premiery nadchodzącego sezonu.

Levi znany jest głównie z serialu „Chuck”, gdzie grał tytułową rolę. Na koncie ma także „Heroes: Reborn” oraz „Alias Grace”. Aktor próbuje również swoich sił w dubbingu; aktualnie użycza swojego głosu w produkcji Disneya, „Tangled: The Series”.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Marvelous Mrs. Maisel

Lata 60 XX wieku, Manhattan. Miriam „Midge” Maisel wiedzie idealne życie, wspierając swojego męża w marzeniu zostania sławnym komikiem. Pewnego dnia sielanka zostaje …