Aktualności

Amazon właśnie ogłosił, że projekt Erica Kripke, Setha Rogena i Evana Goldberga dostał zielone światło od zarządu korporacji. Serial zadebiutuje w usłudze Prime VIdeo już w 2019 roku.

Godzinne odcinki tej superbohaterskiej produkcji zostaną nakręcone z pomocą Sony Pictures Television Studios. Amazon wpierw zamówił pilot całego projektu i chyba spodobało mu się to, co stworzyli twórcy, bo serial błyskawicznie dostał zielone światło na cały – ośmioodcinkowy – sezon. Za produkcję odpowiadają twórcy „Supernatural” czy „Preachera”, więc wydaje się, że adaptacja komiksu jest w dobrych rękach.

„The Boys” to komiks, który zadebiutował w 2006 roku. Opowiada o świecie, gdzie superbohaterowie to światowi celebryci, którym zależy głównie na sławie i uwadze – co sprawia, że angażują się w ryzykowne i niezgodne z prawem interesy. Aby temu zapobiec, CIA powołuje specjalną komórkę tajnych agentów (tytułowych „The Boys”), których zadaniem jest inwigiliacja herosów oraz – jeśli zajdzie taka potrzeba – eliminowanie potencjalnych zagrożeń z ich strony. 

Źródło: spoilertv.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.