Aktualności

Trzymające w napięciu thrillery to smakowity kąsek dla widzów, nic więc dziwnego, że stacje chętnie wypuszczają całe serie takich seriali i produkują nowe. Harry i Jack Williams, których serial „The Missing” był wielokrotnie nominowany do nagrody BAFTA oraz do Golden Globów, tworzą nowy projekt i wiadomo już, kto zagra w nim główną rolę.

Serial „The Widow” spod skrzydeł Amazona ma opowiadać historię kobiety, która straciła męża i żyje w odosobnieniu do momentu, w którym widzi zmarłego małżonka w telewizji i zaczyna dociekać prawdy o przeszłości. Ta podróż zabierze ją z Wielkiej Brytanii aż po Kongo.

W głównej roli Georgii Wells obsadzona została Kate Beckinsale, która nie boi się ról twardych i silnych kobiet. Zagrała ona m.in. w znanej serii fantasy „Underworld” oraz w dramacie „Pearl Harbor”.

Za scenariusz odpowiadają Harry i Jack Williams („The Missing”), którzy będą także showrunnerami.


Harry i Jack Williams

 

Zdjęcia mają ruszyć w styczniu, co oznacza, że jeszcze w tym roku możemy spodziewać się premiery serialu. Na pierwszy sezon produkcji ma składać się 8 odcinków. 

Za dystrybucję „The Widow” w Wielkiej Brytanii odpowiadać będzie stacja ITV, natomiast w większości innych krajów serial będzie dostępny na platformie Amazon Prime Video.

Źródło: deadline, tvline

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Missing

Fabuła opowiada o zdruzgotanym mężczyźnie - Tonym (James Nesbitt), którego syn został porwany przez nieznanych sprawców podczas rodzinnych wakacji we Francji. Główny …