Aktualności

Jeśli „Z-nado” i „Zunami” to terminy, które nie są wam obce, to mamy dobrą wiadomość. Producent serialu „Z Nation”, David Michael Latt, poinformował w piątek, że produkcja doczeka się piątego sezonu.

„Z Nation” powróci w 2018 roku. Serial, który w bardzo luźny sposób podchodzi do tematyki zombie, zadowolił stację SyFy swoimi wynikami oglądalności, a jeden z twórców napisał na Twitterze:

Dziękuję wszystkim fanom „Z Nation”. Serial został właśnie przedłużony na piąty sezon… Widzimy się w 2018 roku.

Produkcja stacji SyFy zdobyła serca widzów zupełnie nowym spojrzeniem na motyw apokalipsy zombie. Bohaterów poznajemy w momencie, gdy starają się przetransportować do laboratorium w Nowym Jorku mężczyznę, który jako jedyny przeżył ugryzienie żywego trupa.

Pomimo że „Z Nation” zbiera bardzo przeciętne lub wręcz słabe oceny od krytyków (48 punktów w serwisie Metacritic), produkcja zgromadziła grono wiernych fanów, którzy doceniają serial za lekkość i ogromny dystans do opowiadanej historii.

W serialu wystąpili m.in.: DJ Qualls („The Man in the High Castle”), Michael Welch („Twilight”), Kellita Smith czy Anastasia Baranova. W serialu gościnnie pojawia się nawet twórca „A Song of Ice and Fire”, George R.R. Martin, którego już jako zombie widzimy na czymś w rodzaju spotkania autorskiego.

Obecnie emitowany jest czwarty sezon produkcji, którego finałowy odcinek zaplanowano na 22 grudnia.

Źródło: spoilertv.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Z Nation

Od wybuchu apokalipsy zombie minęły trzy lata. Murphy jest jedynym człowiekiem na świecie, który po ugryzieniu przez zombie nie uległ przemianie. Jego krew zawiera …