Aktualności

Ponad 50 seriali wyprodukowanych przez YouTube pojawi się w przyszłym roku na ich stronie.

Gigant internetowych usług streamingowych, będący jednocześnie jednym z największych portali społecznościowych, ma zamiar w przyszłym roku poważnie zainwestować w rozwój swoich produkcji oryginalnych. Aktualnie niemal każda firma, która chce się liczyć na rynku usług wideo lub technologii informatycznej, poważnie rozważa rozpoczęcie albo już rozpoczęła produkcję seriali. Amazon, Apple, a teraz YouTube postanowiły zaryzykować i rozpocząć grę o widzów. Poniżej mozecie zobaczyć trailer do serialu „Origin”:

W grudniu stanowisko prezesa objął Luke Hyams, który wcześniej pracował dla Disneya. YouTube jest aktualnie własnością Google, firmy znanej z wprowadzania innowacji, dlatego szybkie tempo produkcji nikogo nie powinno dziwić. Hayes przypomniał, że YouTube ma już na swoim koncie 65 filmów i seriali, więc dodatkowe 50 przewidzianych tylko na przyszły rok to olbrzymi skok do przodu w ofercie.

Hyams podkreślił, że fabularnie wszystkie ich seriale będą się koncentrować na ludzkich emocjach oraz na wyrazistych postaciach. Zdecydowanie pomoże w tym zatrudnianie znanych aktorek i aktorów, takich jak Tom Felton, który zagra w dramacie science fiction „Origin”. Przy innych projektach pracują Kirsten Dunst, Robert Downey Jr. oraz Will Smith.

Źródło: hollywoodreporter.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności