Aktualności

Wyjawianie skrywanych tajemnic, nowe i stare związki. Co czeka nas w szóstym sezonie „Younger”?

Liza (Sutton Foster) jest czterdziestoletnią rozwiedzioną matką. Poszukuje pracy, jednak znalezienie posady okazuje się dość trudne dla kobiety w jej wieku. Po komplemencie z ust znacznie młodszego Josha (Nico Tortorella) Liza decyduje się przejść metamorfozę, by wyglądać na dwudziestosześciolatkę. Pomaga jej w tym przyjaciółka Maggie (Debi Mazar). Ostatecznie Liza dostaje pracę jako asystentka Diany (Miriam Shor) w firmie wydawniczej, gdzie zaprzyjaźnia się z Kelsey (Hilary Duff).

Na początku zwiastuna widzimy, że Liza przyznała się wszystkim, że to ona jest pracownicą, która ma romans z Charlesem. Diana nie wydaje się być zbyt zachwycona tą wiadomością, chociaż przez chwilę odczuła ulgę.

W zapowiedzi nowego sezonu widzimy dodatkowo Lizę przez przypadek wyjawiającą Charlesowi, że go kocha, Kelsey próbującą zrozumieć, jakie są relacje między nią a Zane’em, Lizę i Charlesa w pewnego rodzaju musicalowej fantazji, Josha i Claire spędzających razem czas oraz Dianę i Kelsey, które prawdopodobnie zostaną aresztowane. 

Premiera sezonu 12 czerwca, serial nie jest emitowany w Polsce. 

Źródło: tvline.com

 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Younger

Serial opowiada historię czterdziestoletniej, rozwiedzionej matki imieniem Liza. Ze względu na wiek, kobiecie bardzo trudno jest znaleźć nową pracę. Postanawia …