Aktualności

Sitcom stacji Freeform o pomysłowej kucharce Gabi powoli dobiega końca. Druga część piątego sezonu zawierać będzie ostatnie odcinki. Data jej premiery została już zapowiedziana. Jednak na fanów czeka dodatkowa niespodzianka – twórcy zajmują się stworzeniem filmu pełnometrażowego, kontynuującego serial.

„Young & Hungry” opowiada przygody blogerki żywieniowej Gabi, która zostaje zatrudniona jako osobista kucharka bogatego Josha. Chociaż ich znajomość zaczyna się wyjątkowo niezręcznie i para ląduje w łóżku, to ich relacje z czasem znacznie się rozwijają. Przez większość czasu widzowie obserwują ich ciągłe próby bycia razem i osiągnięcia wymarzonego happy endu.

10-odcinkowy sezon 5B powróci 20 czerwca, po ponad rocznej przerwie. Będą to finałowe odcinki serialu, jak już wcześniej zapowiadała główna aktorka, Emily Osment. Ich opis brzmi następująco:

Gabi i Josh są wreszcie razem i bardzo się kochają – teraz muszą sobie poradzić z byciem pełnoprawną parą. Tymczasem reszta pracowników Josha – Yolanda i Elliot, ma problem z postrzeganiem Gabi jako ”pani domu”. Sofia, najlepsza przyjaciółka Gabi zaczyna czuć się jak piąte koło u wozu i rozpoczyna własną podróż w poszukiwaniu miłości.

Young & Hungry, Freeform, finałowy sezon, powrót, data premiery sezon 5

 

Poza finałowym sezonem fani dostaną pełnometrażowy film, który obecnie jest w fazie tworzenia. Ma on przedstawiać „dalsze przygody Gabi, Josha i ich przyjaciół”. Dodatkowe informacje, w tym przewidywana data premiery, nie są jeszcze znane. Wiadomo natomiast, że nadzorować mają go osoby odpowiedzialne za stworzenie serialu: David Holden, Caryn Lucas, Ashley Tisdale oraz Eric i Kim Tannenbaum.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Young & Hungry

Gabi jest pozytywnie nastawioną do życia dziewczyną, która pracuje jako blogerka. Tematem jej tekstów jest jedzenie, więc kiedy otrzymuje propozycję przygotowania …