Aktualności

Serial, który szturmem podbił serca widzów i co odcinek bił rekordy popularności, jeszcze przed premierą dostał zamówienie na kolejny sezon. Pierwszy wyląduje na Netflixie 26 grudnia. To właśnie ta platforma streamingowa przejmuje na wyłączność prawa do kontynuacji.

Scenariusz został stworzony na podstawie powieści Caroline Kepnes i opowiada o dwudziestokilkuletnim Joe (Penn Badgley), który gotowy jest zrobić wszystko, aby kobieta, w której jest zabójczo zakochany (Elizabeth Lail) odwzajemniła jego uczucia. Jego starania szybko przechodzą w obsesję.

Stacja Lifetime pracowała nad pierwszym sezonie wspólnie z Netflixem, ale nie będzie już odpowiadać za kolejne odcinki. Jak wypowiedział się członek zarządu Lifetime:

Mamy świetne doświadczenia, jeśli chodzi o pracę z Gregiem Berlanti, Sarą Gamble i całym zespołem odpowiedzialnym za powstanie pierwszego sezonu. Życzymy im udanej pracy z Netflixem i mamy nadzieję, że uda nam się pracować z nimi w przyszłości.

W sezonie drugim podążymy razem z Joe poszukującym miłości aż do Hollywood, gdzie marzenia mogą się spełnić lub zostać rozstrzaskane. Fabuła została oparta na kolejnej książce Kepnes – „Hidden Bodies”.

You, Lifetime, Netflix, sezon 2, sezon 1, Ty
Kadr z serialu

Dokładna data premiery drugiego sezonu nie jest jeszcze znana, ale będzie to najpewniej jesień 2019 roku.

Źródło: hollywoodreporter.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

You

Joe to sprytny menadżer księgarni, który zakochuje się bez opamiętania w swojej klientce, Beck. Z czasem mężczyzna zaczyna mieć chorą obsesję na jej punkcie, robiąc …


Recenzje