Aktualności

„Y: The Last Man” to jedna z kultowych serii komiksowych, której adaptacja jest od dawna wyczekiwana przez fanów. Pierwsze informacje na temat wykupienia praw do serii przez stację FX pojawiły się w sierpniu ubiegłego roku, jednak dopiero teraz została podana przewidywana data premiery.

„Y: The Last Man” opowiada historię świata po epidemii dżumy, w którym wymarł każdy samiec z wyjątkiem Yoricka Browna. Mężczyzna wraz z małpką wyrusza na poszukiwania swojej matki, Jennifer, by odkryć tajemnicę przetrwania. 

W sierpniu ubiegłego roku Michael Green, showrunner produkcji, dodał na Twittera zdjęcie, w którym potwierdził rozpoczęcie pracy nad serialem. Od tamtej pory wszelkie informacje ucichły. Po kilku miesiącach w końcu wiadomo – pilotażowy odcinek serialu od stacji FX powinniśmy zobaczyć w 2020 roku.

y:the last man, fx, serial, produkcja
Barry Keoghan

W rolach głównych wystąpią Barry Keoghan (Yorick) oraz Diane Lane (Jennifer). W obsadzie znaleźli się również m.in. Imogen Poots, Lashanna Lynch, Timothy Hutton czy Marin Ireland. 

Źródło: hollywoodreporter.com 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Big Bang Theory

Życie dwóch geniuszy, doktorów Leonarda Hofstadera i Sheldona Coopera, zmienia się na zawsze, kiedy poznają swoją nową sąsiadkę. Jest nią aktorka Penny, która pracuje …


Aktualności