Aktualności

Już za dwa tygodnie widzom będzie dane obejrzeć kolejny sezon netflixowego sitcomu, „One Day at a Time”, który w zeszłym roku zaskoczył wszystkich. Ciąg dalszy historii zapowiada masę emocji, a także elementy rozbawienia. Czy uda się dorównać wysoko postawionej poprzeczce po zeszłorocznej premierze?

„One Day at a Time” luźno bazuje na produkcji stacji CBS pod tym samym tytułem, emitowanej w latach 1975-1984. Netflixowa wersja opowiada o amerykańskiej rodzinie kubańskiego pochodzenia. Penelope Alvarez jest weteranką wojny w Afganistanie, która po rozstaniu z mężem musi sobie poradzić z wychowaniem dwójki dzieci – Eleny i Alexa. Pomaga jej w tym jej mama, Lydia. Jak to w tradycyjnym sitcomie, nie brakuje tu towarzyskiego sąsiada, wpadającego co chwilę z wizytą.

W zwiastunie wykorzystano opinie znanych portali publicystycznych na temat pierwszego sezonu serialu, który został bardzo dobrze przyjęty przez krytyków. Otrzymał on również „certyfikat świeżości” od serwisu Rotten Tomatoes.

Premiera wszystkich odcinków 2. sezonu już 26 stycznia na platformie Netflix.

Źródło: youtube.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

One Day at a Time

Fabuła śledzi losy kubańsko-amerykańskiej rodziny. Świeżo rozwiedziona Penelopie Alvarez, która niedawno wróciła z wojska, z pomocą staroświeckiej matki stara się …


Aktualności