Aktualności

Stacja Hulu pokazała pierwszy oficjalny zwiastun zapowiadający drugi sezon „The Handmaid's Tale” oraz ogłosiła datę jego premiery. Kilka dni wcześniej w sieci pojawiły się zdjęcia z planu.

Przerażająca wizja świata, gdzie prawo stanowione jest przez mężczyzn i dla mężczyzn, a kobieta została sprowadzona do roli niemego reproduktora. Jedna z nich nie godzi się na taką rzeczywistość i postanawia walczyć. Serial oparty jest na książce autorstwa Margaret Atwood, która doczekała się już filmowej adaptacji, jednak nie tak udanej jak produkcja stacji Hulu.

 

„The Handmaid's Tale” zdobyło główną nagrodę w kategorii najlepszy serial dramatyczny podczas niedawnej gali rozdania Złotych Globów a aktorka wcielająca się w główną postać została uznana za najlepszą w swojej kategorii.

 

W pierwszym teaser trailer zapowiadającym nadchodzący sezon drugi możemy zobaczyć jasne nawiązania do rodzącego się w społeczeństwie buntu. Twórcy nie zamierzają róznież rezygnować ze wspomnień głównej bohaterki sprzed wydarzeń, które ukształtowały świat na nowo.

 

Dodatkowo podczas niedzielnej konferencji produkcji na Television Critics Association został ogłoszony gościnny występ Marisy Tomei w drugim sezonie „The Handmaid’s Tale”. Aktorka znana jest z takich filmów jak „The Wrestler”, „Chaplin” czy „My Cousin Vinny”, za który otrzymała Oscara. Tomei pojawi się gościnnie w drugim odcinku nowej serii. 

Sezon drugi zadebiutuje na platformie Hulu 25 kwietnia 2018 roku i liczyć będzie 13 odcinków.

 

Źródło: deadline.com/ew.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Handmaid's Tale

Antyutopijna przyszłość, gdzie płodne kobiety stają się surogatkami bogatych rodzin, a ich wszelkie nieposłuszeństwo zostaje surowo karane.